انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 21:52)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:49)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:47)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:45)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره!
اگه فردا بگن شادی مواد میزنه و شخصیت پردازی میکنه واسه خودش تعجب نمی کنم.
میگم بد نگذره یه وختا :|  Angel

(24-07-2015، 21:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی سوال..
دارین اون داستان تخیلیه ک اژدها بازی بود ادامه میدید؟:|

نه باووووووو :|
اون پروندش بسته شد رفت  Angel

عجب :|

+

چرا دوباره کنکور بدم؟ احتمال قبولیم کمتر میشه..
فوقش میرم ی شهر دیگه...

بیا لاهیجان پرو اولوشن بزنیم._.
درس هم نمیخواد بخونی._.

خانواده گرامی منو دفن میکنن رو قبرم رژه میرن!
اقا دلت سوز امروز 3ونیم تو اب دراز افتاده بودیم کارهای هفته پیشم کردیم بسی هم حالید:|
(24-07-2015، 21:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازدواج تو 19-20 سالگی مثه اینه از ی مهمونی باحال ساعت 8 شب بزنی بیرون!
اصلا همجین پیشنهادایی ندید :|

نه دیگه اهورا واجب شد با تو حتما برم خواستگاری قیافتو موقع جواب رد گرفتن ببینم :vvv
(24-07-2015، 21:52)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
من اگه تهران قبول نشم دوباره کنکور میدم اینقدر امتحان میدم تا تهران قبول بشم
موفق باشی! خوب دوران طلایی که می تونی کار های دیگه برای زندگیت بکنی رو به فنا میدی این جوری.

منم می گفتم فقط شهید بهشتی. چون جامعه شناسی اون جا بهترین هست. ولی فکر کردم دیدم کار خوبی نی. یکم تحقیق کردم فهمیدم که اتفاقا دانشگاه های شیراز و یزد و رشت خیلی قوی هستن. اختلافاشون کمه. این جوری مانع رو دور زدم!

اخه پزشکی تهران بهترینه بعد رشته ایی هم نیست که هر دانشگاهی بخوای بری
شده این قدر بخونم تا هلاک شم تهران باید قبول شم
(24-07-2015، 21:50)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ی سوال..
دارین اون داستان تخیلیه ک اژدها بازی بود ادامه میدید؟:|
نه! فرق داره. اون خیلی مسخره بود به نظرم.

نقل قول:
خو دوباره کنکور بدین
به خاطر دانشگاه؟! وقت تلف کردنه بخواد ادم وایسته یک سال دیگه. چون در عمل دو سال آدم تلف شده . نه یک سال!

من اگه تهران قبول نشم دوباره کنکور میدم اینقدر امتحان میدم تا تهران قبول بشم
میخوای تهران بهشتی قبول شی؟
از همین فردا نتو از برق بکش بشین کتابای سال جدیدو بخون تا کنکور!
نقل قول: ینی مصلن تو اژدها کشی؟
فرید جادوگره؟
:|
راسش داستان قبلی یکم خشک بود..
بهتره یکم مرموزم باشه..
نظرمنه (:
نه! من در نقش سوسک طلایی بالداری هستم که موفق میشه دنیا رو قورت بده!
(24-07-2015، 21:54)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:50)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه! فرق داره. اون خیلی مسخره بود به نظرم.

این یکی هم توی همون سبکه ! ولی میخواد تمام اون موجودات ماورایی رو با هم توی خونه جا بده !
ینی مصلن تو اژدها کشی؟
فرید جادوگره؟
بهتره یکم مرموزم باشه..
نظرمنه (:
تو قبلیه هم فرید جادوگر نبود چه برسه به الان  Angel 
مرموز بودن باید یه مقدمه ای داشته باشه ؛ یعنی یه جای داستان عجیب باشه .. مخفی کاری باشه .. یه چیزایی غیر عادی باشن و این حرفا !
الانم ایده ی من دقیقا همینه ولی فرقش اینه که یکم هم تخیل باهاش مخلوط شده !
خطاب به فرید و ایمان : قسمت اول که هیچ چیزی رو مشخص نمیکنه !
(24-07-2015، 21:54)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ینی مصلن تو اژدها کشی؟
فرید جادوگره؟
بهتره یکم مرموزم باشه..
نظرمنه (:

البته من میگم صابر شخصیت مرموز داستانه از همین اول ! 

شخصیت من فقط بهش شک کرده ؛ ولی بقیه حال میکنن باهاش گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 84
(24-07-2015، 21:55)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازدواج تو 19-20 سالگی مثه اینه از ی مهمونی باحال ساعت 8 شب بزنی بیرون!
اصلا همجین پیشنهادایی ندید :|

نه دیگه اهورا واجب شد با تو حتما برم خواستگاری قیافتو موقع جواب رد گرفتن ببینم :vvv
ازدواج ادمو محدود میکنه..
من دوست دخترو ترجیح میدم!
حداقل ب اندازه زنم بش تعهد ندارم و میتونم بعدا راحت ازش جدا شم..
ولی زندگی و زن..
همش مسوولیته منم ادم مسوولیت پذیری نیستم((=
پ تا 40 سالگی کلاا بیخیال من شید :|
تخیلات یک ذهن خسته:|
ب یک داستان ختم میشود :/
خدا ب رحم میکنه من میدونم._.
(24-07-2015، 21:56)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خطاب به فرید و ایمان : قسمت اول که هیچ چیزی رو مشخص نمیکنه !

درستش همینه ..
آرامش قبل از طوفانه  Angel