انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شما دو تا میشه برید پ.خ حرفاتون رو بزنید؟

(25-07-2015، 1:21)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:18)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم اینستا ندارم
خلاص

وایی من همه رو تا اینجا خوندم از فضو** ^___^

Huh چی؟

دیوانه Big Grin
خووب حوصلم سر رفته حوصله موضوع گذاشتنم ندارم
الان تو دو کار مهم نداشتی؟؟.-.

نیاز به تنفس دارم گاهی!
(25-07-2015، 1:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخ
چرابرن؟
دارن عشقشونو نشون میدن دیگه Big Grin
ببینم چن تا بیکار هستن... 
(25-07-2015، 1:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خوب من نمیگم عشق مشقم که ... این علی میگه ! :|
(25-07-2015، 1:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(25-07-2015، 1:21)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:18)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم اینستا ندارم
خلاص

Huh چی؟

دیوانه Big Grin

نیاز به تنفس دارم گاهی!
چشم.. ._.

شما جون بخوا..

(25-07-2015، 1:24)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خوب من نمیگم عشق مشقم که ... این علی میگه ! :|

توام بگو میمیری..؟!:|||
سلام.
[ -> ]

[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
منم اینستا ندارم
خلاص

Huh چی؟

دیوانه Big Grin

نیاز به تنفس دارم گاهی!
جدا؟؟؟
حجم عظیمی از بیکاران. ...
فرید لد زپلین گوش دادی ؟
(25-07-2015، 1:22)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من میخوام غزلو ببینم
ایدی تو میدی؟

آیدیم .. 

ghazal.flashkhor

هست :|

ولی عکس از خودم نذاشتم :|

یعنی یه مدت گذاشته بودم یه نفر مسخره میکرد .. منم برداشتم (: !
(25-07-2015، 1:24)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببینم چن تا بیکار هستن... 

empire of the sun رو میشناسی؟ برو اهنگ we are pepole رو گوش بده! خیلی خوبه! خیلی خوب. پاپ راک هست.