انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 21:09)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها اواتار سیگار تقریبا ازاده فقط زیاد خزش نکنین
+تنکس تو فرید&اهورا(:

الو!؟ این چه وضعشه؟
کی گفته آزاده؟ گفتیم سخت گیری نمیشه
امیر خودم اول همه خزش میکنم ^___^

فلن :*
(25-07-2015، 21:11)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:09)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+تنکس تو فرید&اهورا(:

دویوق میگی *.*

الان مال تو خیلی ضایع هست فاطی  Dodgy

منم برم یک عکس از رومل که داره سیگار میکشه بذارم؟  Big Grin
سـلامـ ^.^
(25-07-2015، 21:12)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام :| !

نام کاربریت خیلی آشناست
شما؟
(25-07-2015، 21:12)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام :| !

1 ساعت من ُ کاشتی اینجا :|
خیلی ضایع هستین! الان من بزنم بپوکونم همه آواتاراتون رو؟
(25-07-2015، 21:12)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
+تنکس تو فرید&اهورا(:

الو!؟ این چه وضعشه؟
کی گفته آزاده؟ گفتیم سخت گیری نمیشه
خوب الان ک زیاد ضایع نیست دادا:/
ب عکس میدی حدودشو وربدونیم؟
(25-07-2015، 21:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:11)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
+تنکس تو فرید&اهورا(:

دویوق میگی *.*

الان مال تو خیلی ضایع هست فاطی  Dodgy

منم برم یک عکس از رومل که داره سیگار میکشه بذارم؟  Big Grin

دارم بدم؟:/\
گفتگو ازاد((نسخه 249)) کی فرید میزنی؟
اینکه زیاد ضایع نیس ..)