انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 20:41)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا من چقد باس فعال باشم تا دوباره مقآمو پس بدید  :4chs:

عدد بدم؟ نمی دونم. همونی که تو پ.خ گفتمو برو تو خطش
(24-07-2015، 20:44)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: خوبی ؟ *.*

عالی ^_^ 

بله مرسی ._.

یِ دختره که میخنده :| 

غمگینه ؟ =|
اره. خوب!

پس خوش گذشته.

جدی؟ معلوم نی. انگار داره بعد از یک دل سیر گریه کردن دماغشو پاک میکنه

اره. حس خوبی نداره

منم خوبم :| خــــــوب : ))

بلی ._.

=|

این یکی چه حسی منتقل میکنه ؟ =)))

ی دختر بنگی :|
ک خواسته ملوس باشه !
(24-07-2015، 20:45)روناز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا ج نمیدید

سپاس زدیم. یعنی جواب سلامتو دادیم
(24-07-2015، 20:45)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:43)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:41)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:39)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو روح فلــشcry girl
فرید اینو محروم کن دلم خُنَک شه‎=)‎

تو اگه حرف نزنی نمیگن لالـی-_-

نَسوز‎:|‎

دارم میســوزم -_-
(24-07-2015، 20:44)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:43)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهورا عشقم._.
:/\
طرف اومده ب دوس دخترم گفته از دوس پسرت اتو جم کن برکنار شه:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-20150724-163435.jpg

امیر نفسم :v
تو روحت خ امضاشو پاک کن الان ملت فهمیدن ک ..
بیخیالشون دادا 

من اصلا تو تیم مدیریت نمیام ک حاشیه ای ایجاد نشه این پیامی هم ک ب تیم زدم جهت عذر خواهی بود ..
دیگه فقط ب وضع تاریخ میرسم(:
(24-07-2015، 20:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:42)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:42)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:40)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:39)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدیر ازمایشی نمیتونه اسپم پآک کنه ! ؟ یا ثابتم نمیتونه ! ؟ 
یا فقط تو و صابر میتونید حذف کنید ! ؟ ._.

همه می تونن

پس چرا من نمیتونستم :|

منم نمیتونم((:
ما خاصیم دادا :v
جدی؟
من خبر نداشتم! فکر می کردم امکانات ویرایش مثله گذشته برای همه مشترک باشه.

امیر کاریزما تو می تونی؟ مطمینی؟

فک کنم مدیر ثابتا بتونن ..
پوفف ._.
(24-07-2015، 20:46)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم فاطی :|

تو فقد باید عکس دختر خُشکل بزاری ._. !

اونوقت به دل فرید میشینه :V !

خوب منو شناختی  Sleepy
من میتونم اون پایین صفحه تو انجمن تاریخ میاد
(24-07-2015، 20:46)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:45)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:43)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:41)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:39)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو روح فلــشcry girl
فرید اینو محروم کن دلم خُنَک شه‎=)‎

تو اگه حرف نزنی نمیگن لالـی-_-

نَسوز‎:|‎

دارم میســوزم -_-

مَن که میفهمم مشکلت چیه ._.‎