انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 13:19)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:18)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:17)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو اون عکس فقد کلامو تیشرتم خوب بودن..؟!:||
ههههع.. -_-

خودتم قآبل تحمل بودی .. گریه نکن :>

-_-
دخدر لباس پرست.. :||

من خودمو ب هیشکی نمیدم.. :||
وآلآ من هر کیُ میبینم فقط تیپشو نیگآ میکنم -_-

بعد میشینم نظر میدم کِ تیپش جیگره یآ نه :|

کآر هر روزمه :>
یارو جای ننه ی تتلوعه.. :|||
(25-07-2015، 13:20)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:18)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:13)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدینه آوآتآرت قبلاً آیکون گروه مآ تو وآتس بود :>

وقتـی اینو میبینـم از زندگی نا امید میشم .. ! دیگه دلم نمیخواد رو زمین باشم -_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://media.photokade.com/wp-content/uploads/tataloo-yalda-photokade-5.jpg
:|

وآس شب یلدآ بود .. ؟

چرآ اینجوری ژست گرفتن .. ؟

هندونه هآ رو  25r30

(25-07-2015، 13:19)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:16)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:14)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:13)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مدینه آوآتآرت قبلاً آیکون گروه مآ تو وآتس بود :>

باش توام واتساپ داری.. :|

-_-

شدی دقیقاً عین علی :|

خونشون بودم گفتم تف تو هر چی آیفونِ .. شارژشون زود تموم میشه ..

میآد میگه : میدونیم آیفون داری لازم نیس بگی -__-

(25-07-2015، 13:15)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:11)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلآم امیر .-.

ناهار خوردی .-.؟

D:

آره ...

چ سرعتی‎:|‎
خوش ب حالت‎:|‎
من الان باید رانندگی کنم برم دنبال یکی بعد برم یک رستورانی چیزی پیدا کنم‎:|‎
مامانم که نباشه وضع همینه -__-
میتونی سفآرش بدی دوستتم دعوت کنی خونه :v

مدینه لاک هآ رو دیدی .. ؟

این عمو همون بود ک میگف : لاک نزنین .. به جآی لاک زدن یه آغوش پاک ب مردآتون بدید  25r30

نمیشه .-.
خواهر عزیز خونست ‎:|‎
(25-07-2015، 13:23)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:19)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:18)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:17)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ههههع.. -_-

-_-

تیپ من جیگره میدونم.. :v
(25-07-2015، 13:18)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان اینو گفدی ک بگی منم ایفون دارم..؟؟:|||

کدوم علی..؟!:||

من خودمم علیم.. ^_^
علی .. پسر همسآیه -_-

هر کی اینو گفته یه ویرآیش بزنه : همه مردا مث همن !

باس بگه : همه هم اسم هآ مث همن -_-
(25-07-2015، 13:22)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم والا|:
فقط میدونم از این بشـر بدم میاد |: حتی بیشتـر از پیتـزا -_-
پیتزآ کِ خوبه :>

(25-07-2015، 13:23)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:20)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این عمو همون بود ک میگف : لاک نزنین .. به جآی لاک زدن یه آغوش پاک ب مردآتون بدید  25r30

نمیشه .-.
رآس میگیآ D:

ای وآی .. یآدم رفته بود 25r30
(25-07-2015، 13:24)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:23)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
ههههع.. -_-

-_-

نیس -_-
خُب من برم ‎:|‎
فظ...!
(25-07-2015، 13:27)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 13:18)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان اینو گفدی ک بگی منم ایفون دارم..؟؟:|||

کدوم علی..؟!:||

من خودمم علیم.. ^_^
علی .. پسر همسآیه -_-

هر کی اینو گفته یه ویرآیش بزنه : همه مردا مث همن !

باس بگه : همه هم اسم هآ مث همن -_-
(25-07-2015، 13:22)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم والا|:
فقط میدونم از این بشـر بدم میاد |: حتی بیشتـر از پیتـزا -_-
پیتزآ کِ خوبه :>

(25-07-2015، 13:23)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نمیشه .-.
رآس میگیآ D:

ای وآی .. یآدم رفته بود 25r30
(25-07-2015، 13:24)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

-_-

نیس -_-

هیییی.. :|||
سلام (:
سلام...
الان مثلن من چی بگم ؟!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT9P4XwiqSbdTOHcwhG9JGufGnnP_imji3Us-NUe4r0wlsU8w6U