انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 18:14)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:09)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:04)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:02)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 17:58)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه..تو خودِ استعدادی (((((:
خوبه..
منمـ خوبمـ..
چه خبر؟

خیلی دیر فهمیدی .___.

اوهوع :|

خوبه :V :|

هیچی .. سلامتی .-.

تو چ خ ؟ ._.

هیچی ..

باهمـ دیگه سمت فضــا میریمـ (((:

پاشو بریمـ .. :|

-.-

آره ^___^

با طناب ._. مث کوهنوردا ._.

بریم ؟ ^_^

با شاتل .. ._.

((: صخره نوردی

صخره نه .. به هم با طناب وصل باشیم :| رو هوا ((:‌
(25-07-2015، 18:10)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:08)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:06)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوفف ._. ..

آخرین ارسال یه موضوع تازه اسپم باشه باید رد تاییدش کرد .. ؟

زیر دیپلم بحرف :|

انقدر فرید چیز میزای جور وا جور بهم گفت خنگ شدم :| !
نباید رد تایید کرد
باید منتظر بمونی بعدش ی نفر دیگه ی حرفی بزنه
ی بار دیگه سوال کنی اخطار میدم-_-
:}
گرفتم :|

یعنی یه نفر توی یه موضوع ( هرچی باشه یا تازه باشه ؟ :| مگه شیره ؟ :|||| )

یه اسپم بده نباید رد تایید کرد .. :|

بعد یه نفر دیگه میاد یه اسپم میده هردوتاشون ُ پاک میکنیم ؟ :||||

یا غلط گفتم ؟ :||

انگار دارن ازم امتحان ریاضی میگیرن !:|||

(25-07-2015، 18:10)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:08)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه جوری به هم دیگه میگن :

سارا ^_^ ..

پاری ^_^

انگار صد ساله همدیگرو ندیدن :| !

از ظُـهـر نـحـرفـیـدیـمـ |:
خسته نباشی :|

منم تازه با پاری حرف زدم راضیش کردم بیاد ! :||

خُ مـا تـو تـل زیـاد مـیـحـرفـیـمـ ._.

(25-07-2015، 18:11)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:06)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:04)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا ^_^
بابات خرید بازیو ؟ :V

لایـک کُـن ._.

نـه بـــــی شُـعـور -_-

بـه جـاش رفـتـه فـیـلـمـ گُـرگُ مـیـشُ سـفـارش داده |:

بـعـد 1 سـال کـه دارمـ مـیـگـمـ |:
حالا که فکرمیکنم بابام خیلی دختر ذلیله 
من تو کال اف دیوتی مرحله هفتمش گیرکردم ارور میداد بابامومجبور کردم یه کاریش کنه زنگ زد به پشتیبانیش الانم که بازیمو تموم کردم^_^*
برو بیرون با بابات بهش بگو Call of duty modern warfare3یا 2شو بگیره برات ._. توپیشش باشی مجبور میشه بگیره

کـی مـن بـاش بـرمـ بـیـرون .. |:
(25-07-2015، 18:15)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 17:58)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 17:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوه نوینسده قبلیه تاریخ._.
اتوسا(1)._.

آقا مدیره ._.*

من خفه میشم-ـــــــــــ-
لینک پروفبلشو میدی؟

لینک پروفایل نویسنده ی قبلیه تاریخ؟
خودمم :|
سلام
خوبییین

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://suna.e-sim.org/lan.36460/
(25-07-2015، 18:16)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:10)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:08)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:06)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوفف ._. ..

آخرین ارسال یه موضوع تازه اسپم باشه باید رد تاییدش کرد .. ؟

زیر دیپلم بحرف :|

انقدر فرید چیز میزای جور وا جور بهم گفت خنگ شدم :| !
نباید رد تایید کرد
باید منتظر بمونی بعدش ی نفر دیگه ی حرفی بزنه
ی بار دیگه سوال کنی اخطار میدم-_-
:}
گرفتم :|

یعنی یه نفر توی یه موضوع ( هرچی باشه یا تازه باشه ؟ :| مگه شیره ؟ :|||| )

یه اسپم بده نباید رد تایید کرد .. :|

بعد یه نفر دیگه میاد یه اسپم میده هردوتاشون ُ پاک میکنیم ؟ :||||

یا غلط گفتم ؟ :||

انگار دارن ازم امتحان ریاضی میگیرن !:|||

(25-07-2015، 18:10)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:08)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه جوری به هم دیگه میگن :

سارا ^_^ ..

پاری ^_^

انگار صد ساله همدیگرو ندیدن :| !

از ظُـهـر نـحـرفـیـدیـمـ |:
خسته نباشی :|

منم تازه با پاری حرف زدم راضیش کردم بیاد ! :||

خُ مـا تـو تـل زیـاد مـیـحـرفـیـمـ ._.

(25-07-2015، 18:11)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:06)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:04)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سارا ^_^
بابات خرید بازیو ؟ :V

لایـک کُـن ._.

نـه بـــــی شُـعـور -_-

بـه جـاش رفـتـه فـیـلـمـ گُـرگُ مـیـشُ سـفـارش داده |:

بـعـد 1 سـال کـه دارمـ مـیـگـمـ |:
حالا که فکرمیکنم بابام خیلی دختر ذلیله 
من تو کال اف دیوتی مرحله هفتمش گیرکردم ارور میداد بابامومجبور کردم یه کاریش کنه زنگ زد به پشتیبانیش الانم که بازیمو تموم کردم^_^*
برو بیرون با بابات بهش بگو Call of duty modern warfare3یا 2شو بگیره برات ._. توپیشش باشی مجبور میشه بگیره

کـی مـن بـاش بـرمـ بـیـرون .. |:
اخر هفته ها
e-africans.com/lan.36460/
inam berin
چقدر نقل طوبانی ..

[ فاطمـه ]

آره..

چه خفن (((:
زندم ._. ..
سلام.. ._.
(25-07-2015، 18:17)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 18:15)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 17:58)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 17:56)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوه نوینسده قبلیه تاریخ._.
اتوسا(1)._.

آقا مدیره ._.*

من خفه میشم-ـــــــــــ-
لینک پروفبلشو میدی؟

لینک پروفایل نویسنده ی قبلیه تاریخ؟
خودمم :|
شت:>
اوتسام هستی ایا+ پارمیدا؟