انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 0:25)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جان؟! دیدی رتبه 5 شدم؟ Big Grin

فرید  Big Grin
صابر یه نقشی گرفته که اگه بگم هنگ میمونی .. منفی ترین شخصیت داستان ! ^_^
من هنوز متن رو اصلاح نکردم ولی دارمش .. میخوای برات بفرستم تو هم یه نظری بدی ؟
نه! ولش کن
(24-07-2015، 0:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:22)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فَرید؟‎:|‎

پنج هزارم؟ .-.
(24-07-2015، 0:24)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید حالا جدا از این داستان های طنز دارم یه موصوغ مینویسم برای بخش روانشناسی
درسته نمیتونه خوب باشه اما بدک نیست
فقط کسی نیست کمکم کنه
مدیرهای پزشکی هم با تک تکشون دعوا دارم انگار 

من استاد روانشناسی ام تا وقتی من هستم مدیر های اون بخش دیده نخواهند شد  Sleepy
برپس جانم .. بپرس ! کمکت میکنم شومپت :|
(24-07-2015، 0:24)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:23)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:21)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:20)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:17)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مروا  Angel ?
بلی؟ Smile

هیچی  Angel

بوگو ددیگه

Angel
چه خبرا دیگه؟
کوتاه میکنی جدا؟ Idea
(24-07-2015، 0:26)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:25)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: همیشه یه روزی میرسه که گفتگو ها پاک میشه

سپاس هات میرسه به هزار خخخخ

ببینم اون موقع جی میگی
اما سپاس هام مال خودمه
اولن بدون گفتگو هم کمه کم من 10 هزار تایی دارم.
دومن پاک بشن سپاس ها نمی پره. قبلا صابر پاک کرد اتفاقی نیوفتاد.
چییی
خخ مگه داریم مگه میشه
بعد چند وقت کم میشه
ببخشیدا من تو کل کل فوتبالی حدود صدتا ارسالم پرید
یعنی تا فهمیدم رفتم به صابر گفتم ارسل هامو برگردونه 
سپاس ها میره

اصن مهم نی!
(24-07-2015، 0:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:25)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

فرید  Big Grin
صابر یه نقشی گرفته که اگه بگم هنگ میمونی .. منفی ترین شخصیت داستان ! ^_^
من هنوز متن رو اصلاح نکردم ولی دارمش .. میخوای برات بفرستم تو هم یه نظری بدی ؟
نه! ولش کن

-_-
._.
(24-07-2015، 0:27)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(24-07-2015، 0:22)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فَرید؟‎:|‎

پنج هزارم؟ .-.

خخخخخ. یادت رفت جدی 4 هزار شدم؟
(24-07-2015، 0:27)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:24)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:23)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:21)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:20)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بلی؟ Smile

هیچی  Angel

بوگو ددیگه

Angel
چه خبرا دیگه؟
کوتاه میکنی جدا؟ Idea

آره Angel
(24-07-2015، 0:27)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:24)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید حالا جدا از این داستان های طنز دارم یه موصوغ مینویسم برای بخش روانشناسی
درسته نمیتونه خوب باشه اما بدک نیست
فقط کسی نیست کمکم کنه
مدیرهای پزشکی هم با تک تکشون دعوا دارم انگار 

من استاد روانشناسی ام تا وقتی من هستم مدیر های اون بخش دیده نخواهند شد  Sleepy
برپس جانم .. بپرس ! کمکت میکنم شومپت :|
همه روانشناس خوبی هستن چون بالاخره تجربه دارن جه کم و زیاد

نیاز به چند تا واژه ای دارم که نباید ازصون استفاده کرد همین
احساس بوق بودن دارم
نوام رفت Sad