انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 0:07)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:05)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:03)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:02)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:00)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب همه میگن من بهترم.. :|||فلن ک من بزگترو خشگل ترم.. ^_^

بزرگتر چه ربطی داره ؟ :|||

تو فقد شبیه آواتارای پسرونه ای :|

خیلی ربط داره.. :|||
ادم برگ میشه قیافش عوض میشه.. :||

من هنو ریش ندارم... :||

نه یه ذره سیبیل داری ._. !

دیوث تا کجا زوم کردی...؟!:||

بـاز ایـن خـودشُ تـحـویـل گـرف :>
(25-07-2015، 0:08)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:07)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:05)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:04)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:03)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا دود بسه
یه سوال دیگه بپرسم لال شم در این زمینه

تنباکو جویدنی از کجا گیر میاد

D:
ن جدی افتخار نمیکرد کسی
تبادل عقیده بود
یه سلام عرض میکنم به تو 
سلام گشاد |: 

مگه تو تنگی
ژوننننن D:
شوخی ؛)

آره 
یه فایل صوتی دارم که به همه سلام میده با فحشش تو تل هستی برات بفرستم ؟ 

گوش دادم باو رفیقمه فک کنم صداش خیلی شبیهشه
اون سربازه باحاله هموطن خخخخ
تلگرام اد کن این آیدیمه
Slash_fan
یه @ بزا اولش بفرس یه جا روش برنی پروف منو میاره

آره اونجا خیلی خندیدم 
علی دهن من ُ وا نکن ! -_-
چقد اینجآ عوض شده  !
دموکراسی شده قبلا کسی از این حرفا میزد زرتی محروم میشد من خودم بین مدیرا از همه بیشتر محروم شده بودم  129f
عاشق این فیلمم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.upfilm31.in/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%AC%D9%85%D9%88%D8%B9%D9%87-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-the-bourne-%D9%87%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D9%86/2004/
اد کن gp جک ادت کنم شاد شی
(25-07-2015، 0:08)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فردا تاییب رمان ُ میزنم ._. !

کُـدومـ ؟

(25-07-2015، 0:09)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:08)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:03)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:02)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قـزی -_-

ها ؟ ..

سُـهـیـلـی دیـده ج نـداده -_-

(25-07-2015، 0:05)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه دفه یه نخ کشیدم پدرم در اومد -_-

عمرا اگه بکشم :|

یکی نیس بگع فاطی خره تو تنگ نفس داری مرض داری میکشی #_#

قـلـیـون بـکـش .-.

خاک تو سرش :|| !

خارجیا خیلی باوفان ._. :V !

بـیـشـوره خـره

اییییش ._.
(25-07-2015، 0:07)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:05)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:03)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:02)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:00)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب همه میگن من بهترم.. :|||فلن ک من بزگترو خشگل ترم.. ^_^

بزرگتر چه ربطی داره ؟ :|||

تو فقد شبیه آواتارای پسرونه ای :|

خیلی ربط داره.. :|||
ادم برگ میشه قیافش عوض میشه.. :||

من هنو ریش ندارم... :||

نه یه ذره سیبیل داری ._. !

دیوث تا کجا زوم کردی...؟!:||

خوب به من چه به سیبیلات میگفتی تو عکس نیوفتن ! :|||
سلآم .-.
(25-07-2015، 0:10)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
علی دهن من ُ وا نکن ! -_-

ای جوووونم تو فقد دهنتو وا کن.. :||

خو راس میگم دیه..ته حلقمو دیدی.. :||