انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من برم جیش بوس لالا
(24-07-2015، 1:51)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من برم جیش بوس لالا

:|
(24-07-2015، 1:50)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الیوت اون گربه  نیست؟

نه از اون عروسکیاس ! :|||||||||||||||||||||
همه بریم
انگار فیلم تموم شده همه از سینما دارن میرن
(24-07-2015، 1:49)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:46)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:43)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: من خودم قربانی این شورش های داخلی هستم

مگه نمیبینی مدیر نیستم
بعدشم پویا تو جای خودتو داری
ربطی نداره! تو به خاطر این مدیر نیستی که هر تابستون میای و بعد میری. فکر می کنی با صابر درباره ی تو حرف نزدیم؟ جو نده پسر!!!
میدونم کلا گفتم....میدونم همه ی اینارو صابر بهم گفت...میدونم حرف زدین...اما یه روزی به مدیریت برمیگردم که از سایت و  وبسایت زیاد سرم باشه

(24-07-2015، 1:40)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم شما ک اینقد ب نوستالژی  مجازیتون مینازین چرا ب تاریخ کشورتون اهمیت نمیدید پس؟:/
شما هم زیادی به کپی و چسباندن علاقه داری مثل خودم

درسته نمیگم تاریخ دانم ولی از تاریخ ی چیزایی سرم میشه حداقل در مورد ش چند روز ی بار مطالع کمی دارم

من نمیدونستم کوروش کیه اما فلشخور همرو بهم یاد داد

حالا ها باید تجربه کس کنی تا بفهمی منظور تاریخ شناخت اشخاص قدیم نی منظور شناخت رفتاراشونه..
(24-07-2015، 1:51)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:50)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الیوت اون گربه  نیست؟

نه از اون عروسکیاس ! :|||||||||||||||||||||

خخ الان یادم افتاد اون الیور بود
(24-07-2015، 1:50)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:47)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:45)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:35)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:32)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من الان دوس دارم از دست این دوست دیـ*ث ام جیغ بکشم :|

کثافط گفت امشب با نسترن میاد -_-

بکش باوووووو خودتو خالی کن !
من الان که پُرَم دارم میترکم .. ای لعنت بر قلب پاک که بزرگترین نقطه ضعفه آدمه >_<
میترسم این داداشی لوسم بیدار شه -_-

(24-07-2015، 1:39)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:37)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من کلا شبآ نمیخوابم :|

امشب تنهام .. یوهاهاها !

میترسم .. فقط داداشم هس که کوچولو خوابیده :/

خوش به حالت :|
ما خونمون 215 متره یعنی قاعدتا باید یه مقدار آزادی سر و صدا داشته باشیم ولی خونه قبلی مون که نصفه اینم نبود والا بیشتر میشد توش داد زد :|
داداش کوچولوت چن سالشه ؟ *^_^*
خونه قبلی ما فوق گنده بود .. این یکی کوچیک تره !

زیادم کوچیک نیس .. فک کنم ۸ سالشه .. نمیدونم والا !

لوس -_- .. نصف شب پا شده میگه شیرینی میخوام :|
سن برادر خودت رو نمیدونی ؟ o_o
همه ی بچه ها نصفه شب شیرینی میخوان .. بچه ای که ینجور نباشه ، بچه نیست !
منم نی نی میخوام ._.

خب اونم سن منو نمیدونه .-.

اصن حوصله بچه رو ندارم .. وروجکای قضول -_-

وروجکای عشقول ^_^
من میخوامشون ! :d
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.pooyatv.ir/tools/images.php?f=86aef62d9bd7f76c3680b54ef31b6911.png

من نمیتونم با پینت خونه بکشم این چطوری کشیده ؟

تازه 7 سالشه ! :||||
فردا صب پا میشم میبینم پارمیدا مث مونگولا رو سرمه :|

- کی تو رو را داده بیای اینجا بوووق !
- زرنزن دختره ی سانسور
بقیشم فوش -_-
از اینایی که فقط به درد بغل میخوره باشه منم میخوام
این نی نی ها خیلی گیگیلی ان