انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مدیر نمونه:|
(24-07-2015، 22:06)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
اگه بنظرت این سورئالیسما ( اصن نمیدونم چی هستن ._. ) جالبن خب کمک کن وارد داستانشون کنیم :|
اگه من وارد بودم در مورد این اصطلاح که الان اینجا نبودم! داشتم ایده ی خودم رو می نوشتم. 
خلاصه بگم:
داستانی که همه چیزش عادی و واقعی به نظر بیاد ولی در مسیر داستان یک چیز عجیب یا غیر عادی اتفاق بیوفته که مسیر داستان و مفهمومش رو عوض کنه میگن:

مثلا یکی از معروف ترین ها : داستان زیبا ترین غریق نوشته ی مارکز...مرده ای که از آب گرفته میشه ولی انقد بزرگه که نمیشه هیچ لباسی تنش کرد و یا از دری ردش کرد

(24-07-2015، 21:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام :||||||| !

این روانیه!

آهان  :ngh:

انقدر الان از این جمله ی تکراریه بابام عصبانی شدم که نگو و نپرس ._.
دارم رد میشم از کنارش میگه شادونه ( انقدر بدم میاد بهم بگن شادونه :| )
مسواک .. بوس .. لالا !
:|||||||||||
نقل قول:
ورودی دانشگاه هارواردو دیدی؟:|
اخه اونا برنامشون درسته پسر!
ما با یک کنکور و امتحان نهاییه مزخرف که بر پایه یک سری درس مزخرف هست سرنوشت طرف رو معلوم میکنیم. ولی اونجا مقاله و این چیزا خیلی مهمه. درستش هم همینه!
الان مثلا منی که این همه کتاب خوندم باید برم احتمالا دانشگاه های دیگه ولی یکی که فقط خر زده رو درس باید بره شهید بشهتی جامعه شناسی در حالی که هیچی حالیش نیست! 
یک ساعتـه نتم قطع شده -_-
(24-07-2015، 22:08)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:04)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:02)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:58)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:55)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه دیگه اهورا واجب شد با تو حتما برم خواستگاری قیافتو موقع جواب رد گرفتن ببینم :vvv
ازدواج ادمو محدود میکنه..
من دوست دخترو ترجیح میدم!
حداقل ب اندازه زنم بش تعهد ندارم و میتونم بعدا راحت ازش جدا شم..
ولی زندگی و زن..
همش مسوولیته منم ادم مسوولیت پذیری نیستم((=
پ تا 40 سالگی کلاا بیخیال من شید :|

ای بابا ای بابا مگه میشه مث پسرخالم حرف میزنی اونم میخواد 40 سالگی زن بگیره 60 سالگی بمیره :\

چرا نشه؟:|
تو خارجم همینه..
ازدواج کلا جالب نی از نظر من ..

نظرم عوض شد نمیام بات خواستگاری =)
لعن و نفرین دختره میاد پشتم =))
شوخی! دی (((:
البته راجبع نینا ابدولمالک داستان فرق داره!
با اون ازدواجم میکنم ((=
(24-07-2015، 22:06)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:03)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:02)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:01)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:56)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میخوای تهران بهشتی قبول شی؟
از همین فردا نتو از برق بکش بشین کتابای سال جدیدو بخون تا کنکور!
کتابامون نیومده

نهمیم دیگه هنوز درسامون معلوم نیست کتاب های سمپاد های نهم هم نیومده کلا ما رو هواییم
:|
نهمی؟
بیخیال باوو تا زمان شما نظام اموزشی کلا عوض میشه..
اگه بدون کنکور با معدل بخوایم بریم خیلی خوب میشه

کنکورو ک دارین..
ببین اگه برم دارن با دانشگاه های خوب ی امتحان بدتر از کنکور میگیرن باس هفت خوان رستمو رد کنی...
ورودی دانشگاه هارواردو دیدی؟:|
موهای تنم سیخ شد!

اره 100٪ دانشگاه های خاص امتحان می گیرن
نمی دونم والا ماها کلا تو مدرسه و تحصیل شانس نیوردیم
(24-07-2015، 22:05)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدافظ..
سپاس ندین اخطار میدم-_-
:>

اخطار من خواب بود از اول :v
اخطارتو بخوابون:V
ســلـآمـ ..
(24-07-2015، 22:09)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخه اونا برنامشون درسته پسر!
ما با یک کنکور و امتحان نهاییه مزخرف که بر پایه یک سری درس مزخرف هست سرنوشت طرف رو معلوم میکنیم. ولی اونجا مقاله و این چیزا خیلی مهمه. درستش هم همینه!
الان مثلا منی که این همه کتاب خوندم باید برم احتمالا دانشگاه های دیگه ولی یکی که فقط خر زده رو درس باید بره شهید بشهتی جامعه شناسی در حالی که هیچی حالیش نیست! 

مشکل ما ایرانیا به خصوص تو علم همین چیزاس واقعا ._.
برای همینه تو ایران همه از مدرسه و درس بدشون میاد ولی [ مثلا ] تو اتریش و فرانسه میگن عاشق درس و مطالعه هستن ! 
Angel
(24-07-2015، 22:10)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ســلـآمـ ..

تو افـق محـو شـی|: