انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 23:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
سیگار با دود صورتی مطمنی هس؟  اگه هس کجا 
در اون حد نمیشناسم. فقط دیدم و شنیدم. دوستان میکشن. چیز جالبی هست. باید مارکشو بپرسم بهت بگم. ولی خواهشا معتاد نشو! از من یاد بگیر که این همه رفیق سیگاری دارم.

(24-07-2015، 23:39)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من زندم :|

لعنت بر شیطان!
فرید داداش تو کارت درسته 
من اون رفیق سیگاری قلیونیم خخخ
اگه بپرسی ک عالی میشه
(24-07-2015، 23:42)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:40)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:29)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/c2f186350f8da035-shortscover2-xxxlarge-0.jpg
این پاش خوبه! کمرش هم لاغره! باسنش هم که بزرگ نی (ینی خوبه). از اینجا چهرشم خوب به نظر میاد = یک چیز خوب!

کجاش خوبه سینه نداره که |: 

وا! شومپت من اصن به این چیزا فکر نمی کنم!

شعار من در مورد ظاهر یک دختر:
لبخند + لب + پا

(24-07-2015، 23:32)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها سیگار با دود رنگی وجود خارجیم داره تو تهران یا فقط تو رویای منه؟ 

اره هست. صورتیش بیشتره

نه اون سیگار صورتیا رو خریدم فقط بیرونش صورتیه

آره هـس |:

(24-07-2015، 23:44)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:43)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:41)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:39)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل رف..؟!:||

میگم زندم -_-

نترسید فرید به آرزوش نرسیده هنو .. ! :>>

غزل غزل این دخدر نویسنده هه هس میخواد منو بزنه بخورش.. ._.

خاک تو سرت با این سنت نمیتونی بزنیش :| ؟

کی ؟ سارا ؟ :||

بـه مـن چـه .-.
فرید میگما :/
ی شانس داری ._.
دادی دادی.ندادی میگم ._.
(حالا تو بگو )
(24-07-2015، 23:44)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:43)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:41)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:39)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میگم زندم -_-

ن سارا ک عشقه.. :V

اون یکی.. ._.منو بزنه تو دیه علی نداری.. :||

(24-07-2015، 23:32)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها سیگار با دود رنگی وجود خارجیم داره تو تهران یا فقط تو رویای منه؟ 

اره هست. صورتیش بیشتره

نه اون سیگار صورتیا رو خریدم فقط بیرونش صورتیه

آره هـس 

نخی چنده و کجا گیر میاد 
خودتم میدونی پس علی =)
(24-07-2015، 23:41)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:39)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:36)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:35)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاغا من سلآم کردم حداقل یِـ سپآس میدادید -_-

چ عصبی.. :/
چرآ همه اینو به من میگن >_<

من کجام عصبیه ؟

بیا بزن.. :|||
شــــتــــرق .. -_-
(24-07-2015، 23:46)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید میگما :/
ی شانس داری ._.
دادی دادی.ندادی میگم ._.
(حالا تو بگو )

اوه! یا پیامبر! باشه.
الان میام میدم
(24-07-2015، 23:47)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:44)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

میگم زندم -_-

ن سارا ک عشقه.. :V

اون یکی.. ._.منو بزنه تو دیه علی نداری.. :||

ببند دهنتو ._. .. !

اون یکی کیه ؟ :|

بزنه من از دست این علی راحت بشم (= !
(24-07-2015، 23:47)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودتم میدونی پس علی =)

تو منو میشناسی ن..؟!:|||

از پارسال.. :||