انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 0:28)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:26)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:25)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: همیشه یه روزی میرسه که گفتگو ها پاک میشه

سپاس هات میرسه به هزار خخخخ

ببینم اون موقع جی میگی
اما سپاس هام مال خودمه
اولن بدون گفتگو هم کمه کم من 10 هزار تایی دارم.
دومن پاک بشن سپاس ها نمی پره. قبلا صابر پاک کرد اتفاقی نیوفتاد.
چییی
خخ مگه داریم مگه میشه
بعد چند وقت کم میشه
ببخشیدا من تو کل کل فوتبالی حدود صدتا ارسالم پرید
یعنی تا فهمیدم رفتم به صابر گفتم ارسل هامو برگردونه 
سپاس ها میره

اصن مهم نی!

هیچگچیز بی ارزش نیس

حتی بازیکن های فوتبال چون مثل علف میمونن
(24-07-2015، 0:29)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
احساس بوق بودن دارم
نوام رفت Sad

اینجام Angel
(24-07-2015، 0:29)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:27)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:24)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید حالا جدا از این داستان های طنز دارم یه موصوغ مینویسم برای بخش روانشناسی
درسته نمیتونه خوب باشه اما بدک نیست
فقط کسی نیست کمکم کنه
مدیرهای پزشکی هم با تک تکشون دعوا دارم انگار 

من استاد روانشناسی ام تا وقتی من هستم مدیر های اون بخش دیده نخواهند شد  Sleepy
برپس جانم .. بپرس ! کمکت میکنم شومپت :|
همه روانشناس خوبی هستن چون بالاخره تجربه دارن جه کم و زیاد

نیاز به چند تا واژه ای دارم که نباید ازصون استفاده کرد همین
بیخیال بابا منو چه به روح و روان ^_^
میخوای متن رو بفرستم ؟ باشه میفرستم ..
Shadi اون داستانو  با اینکه حوصله ندارم بخونم بفرست اگه ممکنه

و ینکه یه سه تا واژه که نباید اسفتاده کرد
(24-07-2015، 0:28)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:27)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:22)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فَرید؟‎:|‎

جان؟! دیدی رتبه 5 شدم؟ Big Grin
پنج هزارم؟ .-.

خخخخخ. یادت رفت جدی 4 هزار شدم؟

باور کُن انقدر این چند روز از دَست دُختره در گیر بودم‎:|‎
دیوونم کرده .-.
نقل قول: هیچگچیز بی ارزش نیس

بیخیال باووو! تز نده!

نقل قول: باور کُن انقدر این چند روز از دَست دُختره در گیر بودم‎:|‎
دیوونم کرده .-.
dit بیخیال
(24-07-2015، 0:32)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیخیال باووو! تز نده!

اه بدم میاد از باووووو

(24-07-2015، 0:32)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیخیال باووو! تز نده!

نقل قول: باور کُن انقدر این چند روز از دَست دُختره در گیر بودم‎:|‎
دیوونم کرده .-.
dit بیخیال

تو این جور مساءل مشکلی برخوردی فرید جان برای خودش استادیه

حتما ازش بپرس
(24-07-2015، 0:27)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:22)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فَرید؟‎:|‎

جان؟! دیدی رتبه 5 شدم؟ Big Grin
پنج هزارم؟ .-.

چی میگی تو؟ اصن من غلط کردم شوخی کردم!
4 هزار شدم! 4 هزار! 3899! می فهمی؟
(24-07-2015، 0:33)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه بدم میاد از باووووو

بله ؟؟؟ باووووو عشقه منه ، تیکه کلامه منه ! یعنی چی که بدت میاد ؟ >_<
(24-07-2015، 0:35)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:33)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه بدم میاد از باووووو

بله ؟؟؟ باووووو عشقه منه ، تیکه کلامه منه ! یعنی چی که بدت میاد ؟ >_<

من تیکه کلام ندارم

همه ی حرفام یکنواخته