انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 21:17)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ریدیـ*ـن :|

از من یاد بگیرین هیچ آواتار سیگاری نمیزارم ..  497
ازمنم یادبگیرید چه بچه ی خوبی ام ._.*
(25-07-2015، 21:18)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:16)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:12)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام :| !

نام کاربریت خیلی آشناست
شما؟
نویسنده ی قبلی تاریخ

(25-07-2015، 21:14)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:12)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

1 ساعت من ُ کاشتی اینجا :|

توی تلگرام بودم
همتون انقدردوست داشتید آواتارسیگاری بزارید؟:|

عـکـسـارُ حـال کـردی  :>
عکسای لحظه به لحظشوداشتی :v
(25-07-2015، 21:18)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آروم بحرفید !
سرعتم کمه !._.

من برم؟ درست میشه برما
(25-07-2015، 21:18)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آروم بحرفید !
سرعتم کمه !._.

سـلامـ آنـی ^.^
(25-07-2015، 21:19)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:17)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

افرین دختر خوب...ولی ادب داشته باش  kaffe2

چشم ._. ..
ینی چیزیدیم بهتون -___-

آواتار سیگار به ما نیومده :|

هعهعی .. بای .-.
(25-07-2015، 21:05)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دختره ی خل و چل! چی شد پ؟

._.
دو بار تا حالا داستان رو هی پاک کردم ، دوباره نوشتم !
دیگه خسته شدم ..
بزار یکم بگذره وختی حسش بود دوباره تغییرات مورد نظر جنابعالی و اقای ایمان رو وارد میکنم |:
فقط خواهشمندم این بار رو دیگه یکم اسون بگیرین ، آخه اگه برای هر قسمت انقدر من بدبخت پاک کنم و بنویسم که جونی برام نمیمونه  290
(25-07-2015، 21:18)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
راستی میخوام ی تایپ تو تاریخ بزنم برا اینکه توش فعالیت بالا برع میتونی تو خ باهم صحبت کنیم؟
آره
الان میام(:
غزل یه آواتار خوشگل میفرستی برام ؟!
هفته ی پیش حافظه ی گوشیم پرید ! هیچ عکسی ندارم !
فرید عکس خودتو بزاری لایک هم میخوره
(25-07-2015، 21:20)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ازمنم یادبگیرید چه بچه ی خوبی ام ._.*
(25-07-2015، 21:18)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:16)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

نام کاربریت خیلی آشناست
شما؟
نویسنده ی قبلی تاریخ

(25-07-2015، 21:14)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

1 ساعت من ُ کاشتی اینجا :|

توی تلگرام بودم
همتون انقدردوست داشتید آواتارسیگاری بزارید؟:|

عـکـسـارُ حـال کـردی  :>
عکسای لحظه به لحظشوداشتی :v

اون عـلـیـه فـرسـتـاد

کُـلِ خ بـهـارُ بـا شـریـعـتـی و.. رفـتـن دور زدن |:

بـرا فـردامـ قـراره پـارک گُـذاشـتـن :>