انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 2:14)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یک رو من تاثییر گذاشته. حال من رو هم مثله خودش اسکلیتی کرده...

مـشروب میخوامممممممم .. >_<
تنها چیزی که ادم رو خیلی شیک و خوب و راحت به خواب میبره ^_^
(24-07-2015، 2:15)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بای دوستــان
فردا دوباره سر میزنم اینشالا -_-

خدانگهدار!
با انرژی بیا پس...
(24-07-2015، 2:15)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بای دوستــان

فردا عالیه سر بزن البته با کودک درونت بیا
(24-07-2015، 2:16)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:14)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

14 سال! فقط 14 سالته. می فهمی؟ می خوای به این زودی بری تو جوب؟
(24-07-2015، 2:13)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:11)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
معلوم نی تو کوچه چه خبره ..

3 بار صدای هاپ هاپ میاد .. بعد میو میو ..

بعدش یهویی باهم دیگه قاطی میشه ! :||

کاش ماله مام صدای گربه و سگ میومد :|
بس که این یا کریما همه جای پنجره ی خونه ی ما ( به ویژه اتاق من ) تخم گذاشتنو تولید مثل کردن ادم دلش نمیاد بندازشون بیرون .. ولی خب سروصداشونم باید تحمل کنه ._.
تمام وقت رو اعصابن با این صداشون : هوهوهوهوهوهوهو :|||||||

باور کن صدای سگ و گربه بد تره ..

اینجا حتما دعوایی چیزی شده ..

ولی ما که تو بند عباس رفته بودیم .. مگه اینا میزاشتن ما بخوابیم ؟

رعد ُ برق میزد .. اون وسطاشم صدای سگ و گربه میومد ..

آدم دوست داشت بره کر بشه صدای اینارو نشونوه ! :|||
خخ فرید میگه با انرژی بیا من گفتم با کودک درونت

اما هدف یکیه

(24-07-2015، 2:17)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:16)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

فایده نداره منن بهش گفتم خب
[ -> ]
بای دوستــان

سَر میزنیا :|
-_-

(24-07-2015، 2:15)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

کار کار سلنا هستش

(24-07-2015، 2:13)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 2:11)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
معلوم نی تو کوچه چه خبره ..

3 بار صدای هاپ هاپ میاد .. بعد میو میو ..

بعدش یهویی باهم دیگه قاطی میشه ! :||

کاش ماله مام صدای گربه و سگ میومد :|
بس که این یا کریما همه جای پنجره ی خونه ی ما ( به ویژه اتاق من ) تخم گذاشتنو تولید مثل کردن ادم دلش نمیاد بندازشون بیرون .. ولی خب سروصداشونم باید تحمل کنه ._.
تمام وقت رو اعصابن با این صداشون : هوهوهوهوهوهوهو :|||||||

یا کریم چیه
:|
یه پرنده ست زیاد کریم کریم میکنه ( فک کنم شوهره ساقش اسمش کریم بوده! ) واسه همین اسمشو گذاشتن یا کریم :|

(24-07-2015، 2:17)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

هرچی ادم جوون تر باشه این کارا رو بکنه بهتره ._.
بزرگ که شدی میگن جوونه اینده داره .. یکم بزرگتر شدی ازدواج کردی بچه دار شدی میگن امید بچه هاشه .. پیر هم که شدی میندازنت گوشه خانه سالمندان میگن پیری نباس چیز بدی بخوری !
اقا پس کی مام مشروب بخوریم ؟!
تاحالا عنعکاس خودتو دیدی؟
...
اهان خب من اهل خراسانم(سبزوار) 
ما بهشون میگیم موسی تقی یا موسی کو تقی

منم استاد در اوردن صداشونم

دقیقا مانند بازی شیر پلنگ که تهرانی ها میگن stop هوایی
(24-07-2015، 2:17)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخ فرید میگه با انرژی بیا من گفتم با کودک درونت

اما هدف یکیه

[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

فایده نداره منن بهش گفتم خب

-_-
مشروب یه بار امتحان کردنش ضرری نداره که !
بعدشم ، اسیب نمیرسونه .. فقط چن ساعت ادمو میبره تو ابرا .. همین ! بعدشم برمیگردی :|