انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 23:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:56)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:53)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:51)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:48)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببند دهنتو ._. .. !

اون یکی کیه ؟ :|

بزنه من از دست این علی راحت بشم (= !
عشقم عشقم منو زد.. >_<

بزن لهش کن.. :||
دلت میاد من نباشم پسر ب این مظلومی.. :||

من تنها چیزی که ازت خوشم اومد همون قیافت بود :|

اونم فقد که شبیه یه  نفری -_- .. !

( بهتره اسمشو نگی خودم میام خفت میکنم ! (: )

فاطی بزنش بکشش ._. .. !

نفـــــــس کش ._. ..

خدافظ :|

من ازون خوشگل ترما.. :||||||

ژووووون.. ^_^
اعتماد به نفست تو حلقم .. ! -_-

اینجا کسی که نظر میده منم :|

اون خُشگل تره ._. !
خوب همه میگن من بهترم.. :|||فلن ک من بزگترو خشگل ترم.. ^_^
نقل قول:
اتفاقا تنها سیگاری ک بو نمیده سیگار برگه..شاید اشغالی بت انداختن.. :||
جان؟ چیزی که من بارها دیدم برعکس بوده. خیلی بوی برگ سوخته میده.
(25-07-2015، 0:00)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان شما افتخآر میکنید که سیگآر کشیدن !؟
هر کی تو جمع غیر دوستای صمیمیش مخصوصا تو فضای مجازی از این چیزا بگه هنوز بچس :|

افتخار داره؟!!! 
افتخار کی کرد 
آقا من یه سوال راجع ب سیگار رنگی کردم راس میگه بسه انجمن دودیا شده
(25-07-2015، 0:00)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منم نعشه کردم |: 
[ -> ]

همینو بگو تو رو خدا!
(25-07-2015، 0:00)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:56)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:53)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:51)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عشقم عشقم منو زد.. >_<

بزن لهش کن.. :||
دلت میاد من نباشم پسر ب این مظلومی.. :||

من تنها چیزی که ازت خوشم اومد همون قیافت بود :|

اونم فقد که شبیه یه  نفری -_- .. !

( بهتره اسمشو نگی خودم میام خفت میکنم ! (: )

فاطی بزنش بکشش ._. .. !

نفـــــــس کش ._. ..

خدافظ :|

من ازون خوشگل ترما.. :||||||

ژووووون.. ^_^
اعتماد به نفست تو حلقم .. ! -_-

اینجا کسی که نظر میده منم :|

اون خُشگل تره ._. !
خوب همه میگن من بهترم.. :|||فلن ک من بزگترو خشگل ترم.. ^_^

بزرگتر چه ربطی داره ؟ :|||

تو فقد شبیه آواتارای پسرونه ای :|
(25-07-2015، 0:01)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

افتخار داره؟!!! 
افتخار کی کرد 

دارم میبینم.... بیخیال  Undecided
(25-07-2015، 0:00)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:59)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:56)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:53)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:51)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چـرا جـو مـیـدی |:

دقـیـق نـمـیـدونـمـ .-.

امـآ وقـتـی مـارلـبـورو عـادی 500 ، 1000 مُـطـمـعـا ( ؟؟ ) بـاش اون بـالایِ 5 تـومـنـع ..
سیگار برگ 5 تومنه..ی بار گزفتم یک فازی میداد.. ^_^
به نظرت سنت زیادی پایین نی؟

17 سالمه.. :||
چرا ولی.. :||
واس همینه همیشه میرم جای خلوت میکشم..

میفهممت دادا... 
:||||||
قـزی -_-
آقا دود بسه
یه سوال دیگه بپرسم لال شم در این زمینه

تنباکو جویدنی از کجا گیر میاد

(25-07-2015، 0:02)Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:01)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

افتخار داره؟!!! 
افتخار کی کرد 

دارم میبینم.... بیخیال  Undecided
D:
ن جدی افتخار نمیکرد کسی
تبادل عقیده بود