انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 15:22)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:20)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:17)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:15)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون کلاس 17 نفرمون 2 تاشون (از جمله من) به نحوی بچه قزوین بودن و خوب رو اون ها تاثییر گذاشتیم انگار!...

یادمه! ولی فقط تو نبودی!...

اقـآ فـرار :>

تو که دختری!

مـن درونـمـ پـسـره |:

اون درون نـه هـا ._.

درون هم پسر باشه خوبه! حالا هر درونی ! ...  91

:>>

(25-07-2015، 15:22)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:20)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:17)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:15)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون کلاس 17 نفرمون 2 تاشون (از جمله من) به نحوی بچه قزوین بودن و خوب رو اون ها تاثییر گذاشتیم انگار!...

یادمه! ولی فقط تو نبودی!...

اقـآ فـرار :>

تو که دختری!

مـن درونـمـ پـسـره |:

اون درون نـه هـا ._.
._.

D:
(25-07-2015، 15:22)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون اگه دختر بازیه....فرید Angry فرید Angry فرید Angry فریییییییییییییییییییییییییییییییییید Angry

Confused  باشه... باشه... باشه

باشه  Angry
(25-07-2015، 15:22)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:21)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:19)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:18)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:16)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه.  Big Grin اول بذار ببینم میشه مخ تو رو زد یا نه!  Tongue عشقولکم!  Sleepy

ولی جدی می خوام یک تاپیک بزنم مخصوص دیدن بچه ها تو بیرون از نت. چیز جالبی بااید بشه

من حاضرم بریم بیرون .-.

راننده هم من =)
به اهورا هم بگو بیاد بریم بیرون جدی...!
ماشین داری عزیزم؟ ای جان! من چقدر تو رو دوست دارم  Heart
بلی .-.!

نه جدی بی شوخی یک بیرون بریم =)

منم بیام قول میدم دس ب چیزی نزنم.. :v

نه زیر 18 قبول نمیکنیم 7:
امیرحسین همونی ک تازه اومده..منو یادته.. :|
(25-07-2015، 15:21)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:19)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:18)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:16)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:14)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فاز شاعرانه ور داشتی.. :|
داشتم مولانا میخوندم آخه |: ..

من یه پا شاعرم واسه خودم |:

کجای کاری؟ .__. (:

من خیلی دوست دارم تو زندگیه منی.. :|
واییییییییی |:

من دارم از عشقت میمیرم ||:
جووون قربونت برم.. :v
خیلی دلم میخواد آدمت کنم |:
فـریـد ایـن آواتـارتُ عـوض کُـن |:

احـسـاس مـیـکُـنـمـ دارمـ بـا مـرد 50 سـالـه ح مـیـزنـمـ |:
(25-07-2015، 15:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:21)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:19)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:18)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:16)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه.  Big Grin اول بذار ببینم میشه مخ تو رو زد یا نه!  Tongue عشقولکم!  Sleepy

ولی جدی می خوام یک تاپیک بزنم مخصوص دیدن بچه ها تو بیرون از نت. چیز جالبی بااید بشه

من حاضرم بریم بیرون .-.

راننده هم من =)
به اهورا هم بگو بیاد بریم بیرون جدی...!
ماشین داری عزیزم؟ ای جان! من چقدر تو رو دوست دارم  Heart
بلی .-.!

نه جدی بی شوخی یک بیرون بریم =)
باشه. هرجا ؟! اخه من غرب تهران راحت ترم. سخته بیام اون ور تر.

حالا بعد حرف میزنیم .-.!

اینجا نمیشه =)
فرید تو وقتی اینارو میخونی بعد هنگ نمیکنی احیانا؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-۲۰۱۵۰۷۲۳-۱۷۰۵۵۸-3.jpg
(25-07-2015، 15:24)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:21)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:19)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:18)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:16)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داشتم مولانا میخوندم آخه |: ..

من یه پا شاعرم واسه خودم |:

کجای کاری؟ .__. (:

من خیلی دوست دارم تو زندگیه منی.. :|
واییییییییی |:

من دارم از عشقت میمیرم ||:
جووون قربونت برم.. :v
خیلی دلم میخواد آدمت کنم |:

مـوفـق بـاشـی :>
(25-07-2015، 15:24)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فـریـد ایـن آواتـارتُ عـوض کُـن |:

احـسـاس مـیـکُـنـمـ دارمـ بـا مـرد 50 سـالـه ح مـیـزنـمـ |:

همینه که هست! من همینم که هستم! حالا چه تو مثله دوست دختر سابقم بهم بگی پیرمرد چه بگی کودک!

بدرود من برم کار دارم

خدانگهدار همگی