انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بَک ‎:|‎
سلام ._.
های ال(:
های ^_^ !
(24-07-2015، 20:32)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ._.

بوک!
درود
نیستی ها. همش هم میای سلام میدی و میری!
خودتو بدبخت نکن با دخترا  Big Grin

خوبه داره تایمش دستم میاد. حدود 5 دقیقه بعد از پست دادن توی گفتگوی ازاد توسط من شما میاید...
فرید اسپمو حذف میکنن یا رد تایید:|
(24-07-2015، 20:33)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:32)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ._.

بوک!
درود
نیستی ها. همش هم میای سلام میدی و میری!
خودتو بدبخت نکن با دخترا  Big Grin

مشغول شدم -__-

کم کم عادی میشه باز زیاد میام :>>
میگم فرید :|

تو ُ امیر احیانا شماره ای رد ُ بدل کردین؟ :V

همین یه ساعت پیش اومدم دیدم هر دوتان 6 ساعت پیش آنلاین بودید :|

الان هردوتان باهم آن شدین ._. !
سلام  elec
(24-07-2015، 20:34)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید اسپمو حذف میکنن یا رد تایید:|

رد تایید بهتره به نظرم. ولی حذف بکنی هم رد تایید میشه و هم بعد یک مدت کوتاهی خودش خدف میشه. رد تایید به عنوان مدرک ت مدت خیلی زیادی هست.
(24-07-2015، 20:30)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: کلا هر سال همین بساطه.. اینا انسانیان ! ینی فک کنم کمترین داوطلبا :|
علامه میری دیگه؟
مردشورشون رو ببرن. حالا وضع من خوبه. یکی از بچه ها می خواست با رتبه ی 400 بره مدیریت. الان دیگه نمی تونه احتمالا. کلاس های زیر گروه 3 و 5 خیلی کم شدن.

نقل قول:
و بـاز هـم سلـام :|
درود فاطی!
خوب بود مسافرت؟
خوش گذشت؟
آواتارت چیه؟ غمگینه

خوبی ؟ *.*

عالی ^_^

بله مرسی ._.

یِ دختره که میخنده :|

غمگینه ؟ =|