انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کی payphone از maroon5 رو گوش کرده؟
(24-07-2015، 1:20)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قدیمیا چه خوبنا ((:

خیلی صمیمی .. مهربون .. کلا پرفکت پرفکت ^_^

جدیدا هنوز نیومده شاخ میشن -_-

انصاف داشته باش. دیگه این جوریا هم نی
(24-07-2015، 1:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:15)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موضوع مصاحبه :|

برم دنبال پا قشنگ ؟

این که پاش خشکله ._.

اره دیگه! بذار بخندیم.

اره. این خوب نی

نه از نظر من! پا قشنگ دارم. بدن بهت میدم.

مصاحبه خنده داره ؟ :|||

باو مصاحبه خندوانه نی که ! مصاحبه آسمون آبی زمین پاک ! :|||

میخواس چرخه درست کنی ؟ :V

یه نفر بهت میده و تو هم میدی به من :|| !
(24-07-2015، 1:22)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:19)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: گواینامه .. ؟ 

رشوه میدیم :>
برو گمشو متقلب!
اصن گواینامه دادن ک میخوان بگیرن :|

تو برون ..

چی؟ برون!؟
محروم؟ Angry
اصن ماشینت ماله منه. به تو چه؟! ها؟!  Angry
ععههههه میبینم اینجی کوچیکتون منم
(24-07-2015، 1:22)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:19)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
محمد .-.

هان ._.
آره خیلی جاش خالیه ._.
الان که فک میکنم از خیلیا خوش اخلاق تر بود :|
تا زمانی که اون بود همه ی کاربرای قدیم بودن .. وختی اون رفت بیشتریا رفتن :|
هوففففففففف .. 
من الان حس بدی دارم .. کسی میدونه چه جور میشه ادم خودشو خووووووووووب خالی کنه ؟
توالت:/
(24-07-2015، 1:22)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:20)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:19)poya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی ازم ویدا رو پرسید ؟Smile)

من :ess:

دو ماه قبــل باهاش بهم زدم
نمیپرسیدی بهتر بود |:

اوه هیچی کلی سوال داشتم بپرسم که نپرسم بهتره

پس برای همین فلشخور نمیاد
(24-07-2015، 1:21)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:15)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موضوع مصاحبه :|

برم دنبال پا قشنگ ؟

این که پاش خشکله ._.

اره دیگه! بذار بخندیم.

اره. این خوب نی

نه از نظر من! پا قشنگ دارم. بدن بهت میدم.

این اوتارش خوبه
فرید *** نباش

(24-07-2015، 1:20)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تا حالا دقت کردین وسط دعوا تا ادم میاد حرف بزنه بهش میگن :
تو یکی دیگه گوه نخور :|

(24-07-2015، 1:19)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا ستاره های محمد کمه؟.--.

کی ؟

سلطان
کجا ستاره هاش کمه ؟ ._.
ببخشیدا ولی مثل اینکه دو ساله که رفته چه جور ارسالاشو زیاد کنه ؟
اون زمانا که مثل الان کاربرا انقدر ارسالاشون زیاد نبود ..
طرف با هزارتا ارسال صفحه ی اول میشد .. 
(24-07-2015، 1:20)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قدیمیا چه خوبنا ((:

خیلی صمیمی .. مهربون .. کلا پرفکت پرفکت ^_^

جدیدا هنوز نیومده شاخ میشن -_-

الان من کدومم؟
بعضی از جدیدا رو اعصابن خدایی
خودم که جدیدم میگم اینو.-. Sad
(24-07-2015، 1:22)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:19)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
محمد .-.

هان ._.
آره خیلی جاش خالیه ._.
الان که فک میکنم از خیلیا خوش اخلاق تر بود :|
تا زمانی که اون بود همه ی کاربرای قدیم بودن .. وختی اون رفت بیشتریا رفتن :|
هوففففففففف .. 
من الان حس بدی دارم .. کسی میدونه چه جور میشه ادم خودشو خووووووووووب خالی کنه ؟
به من فوش بده تو پ.خ

(24-07-2015، 1:22)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کی payphone از maroon5 رو گوش کرده؟

من! ولی باهاش حال نکردم. آهنگ های خیلی بهتری داره