انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 1:32)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:30)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:29)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:27)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
empire of the sun رو میشناسی؟ برو اهنگ we are pepole رو گوش بده! خیلی خوبه! خیلی خوب. پاپ راک هست.

نه معروف نی زیاد
اوکی الان دانلود میکنم

اینا جدیدن آخه. تازه چند ساله شروع کردن و با همین آهنگ معروف شدن تاجایی که می دونم. خیلی خوبه حتما گوش کن

مثل imagine dragons 
آهنگ رادیواکتیو

لد زپلین می خوام ببینم چطوریه
بزرگنرین گروه راکه تاریخه
آره!

ردیوهد دوست داری؟ گروه ردیوهد ها! عالی هستن این ها هم. 
Radiohead - Street Spirit (Fade Out)

(25-07-2015، 1:31)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا داستان شادی تموم نشد؟؟
دوستت هاردو اورد فرید؟-____-

یکشنبه!
پس فردا؟؟؟
خب تو خددت اهنگ خوبه رو یادت نی؟؟
باس همه اشو دانلود کنمO___o
(25-07-2015، 1:32)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:29)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:28)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:26)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حجم عظیمی از بیکاران. ...
فرید لد زپلین گوش دادی ؟
لد زپلین؟ نه راستش. با دوست ها باشم ولی امکان داره گوش بده. خودم تنهایی نه!
Ac Dc ولی دوست دارم. به سبک اینا خیلی نزدیک هست. pink floid هم همچنین

سپهر خلسرو میشناسی..؟!:||
ما داشتیم درباره ی راک خارجی می حرفیدیم!  Big Grin

آره. دو سه تا آهنگشو دوست دارم.

من عاشق سپهرم ^_^
(25-07-2015، 1:32)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:30)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:29)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:27)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
empire of the sun رو میشناسی؟ برو اهنگ we are pepole رو گوش بده! خیلی خوبه! خیلی خوب. پاپ راک هست.

نه معروف نی زیاد
اوکی الان دانلود میکنم

اینا جدیدن آخه. تازه چند ساله شروع کردن و با همین آهنگ معروف شدن تاجایی که می دونم. خیلی خوبه حتما گوش کن

مثل imagine dragons 
آهنگ رادیواکتیو

لد زپلین می خوام ببینم چطوریه
بزرگنرین گروه راکه تاریخه
آره!

ردیوهد دوست داری؟ گروه ردیوهد ها! عالی هستن این ها هم. 
Radiohead - Street Spirit (Fade Out)

(25-07-2015، 1:31)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا داستان شادی تموم نشد؟؟
دوستت هاردو اورد فرید؟-____-

یکشنبه!

بزا اینم بگوشیم 
فک کنم سوسک دیدم ..
(25-07-2015، 1:35)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فک کنم سوسک دیدم ..

برو دستشویی سوسک کش بیار خوب
(25-07-2015، 1:35)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فک کنم سوسک دیدم ..

عکسمو گذاشتی..؟!:||
-___-
ترن U سوار شدین؟
فرید تو ک لایت گوش میدی حتما november rain و patience guns n roses رو گوش کن
حتماااا
نقل قول: پس فردا؟؟؟
خب تو خددت اهنگ خوبه رو یادت نی؟؟
باس همه اشو دانلود کنمO___o

واسا یکم فکر کنم! مخم کار نمیکنه آخه الان

نقل قول:
فک کنم سوسک دیدم ..
ترس نداره که. همین چند روز پیش یدونه گندش اومد رو پام. لهش کردم و بعد پامو شوستم!