انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: من خودم قربانی این شورش های داخلی هستم

مگه نمیبینی مدیر نیستم
بعدشم پویا تو جای خودتو داری
ربطی نداره! تو به خاطر این مدیر نیستی که هر تابستون میای و بعد میری. فکر می کنی با صابر درباره ی تو حرف نزدیم؟ جو نده پسر!!!
(24-07-2015، 1:35)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
این فرید که با همه دوسته ! :|
ای بابا!

بابا ای :||||||||||||||||| !
نقل قول:
ما خونمون 215 متره یعنی قاعدتا باید یه مقدار آزادی سر و صدا داشته باشیم ولی خونه قبلی مون که نصفه اینم نبود والا بیشتر میشد توش داد زد :|
پولدارا!  Dodgy حق ما رو خوردید!  Big Grin
جانی دپ ک خوبه مخصوصا کارخونه شکلات سازی

اوه یاد مرمر افتادم
میگم شما ک اینقد ب نوستالژی  مجازیتون مینازین چرا ب تاریخ کشورتون اهمیت نمیدید پس؟:/
(24-07-2015، 1:40)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جانی دپ ک خوبه مخصوصا کارخونه شکلات سازی

اوه یاد مرمر افتادم

جدا از اونا ..

یه چند تا فیلم چیز چیز:|||| !
(24-07-2015، 1:38)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:36)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:34)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان پیشنهاد می کنم به لیست افراد انلاین نگاهی بندازین .. فوق العاده خنده داره !
با این تعداد کم انلاین گفتوگو از خیلی وختا شلوغ تر شده !
به ساعت هم توجه کنید : 3:03 دقیقه ی با مداد ، اگه به همین وضع ادامه بدیم به زودی شاهد اذان صبح خواهیم بود ._.

به خاطر منه! دقت کردی؟ تا اومدم این جوری شد  Big Grin Tongue چقدر من خودمو دوست دارم  Heart
فرید عاشقتم!

اینارو فریده گفته؟
البته فرید این ها موندگاری نداره

برو عضو های قدیمی رو برگردون
نذاشتم این همه ادم برن کم کاری بود؟ یا همین که چند نفر برگشتن؟ من مگه سوپر من می باشم؟
234 کاربر فعال در 15 دقیقه‌ی گذشته (19 عضو، 6 نفر از آن‌ها پنهان، و 213 مهمان).
Google، Yahoo!، Aiden Pearce، areyan222222، Azerbaycan_Marali، F A R I D، Navisa.، omidcr7، parmida.a، poya، shadi♥، ~ChaRizMa~، ~Lσѕт Gιяℓ~، мøяνα.għ*، امیررضا*، پارمیدا.m
الان 200 نفریمم
(24-07-2015، 1:36)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:32)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:30)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:28)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:26)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مای بیبیه چیک چیک:||||
منو مسخره میکنی ؟  cry girl 
من الان نیاز به این کارا ندارم .. وجودم رو میخوام خالی کنم !

(24-07-2015، 1:26)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب اگه مثمن تنهایی جیغ بزن :|

البته همسایه ها میریزن بیرون .. بیخیال !

فردا جیغ بزن ((:

هست ..

مخصوصا این ۲۰۱۵-۲۰۱۴ یا ..
من با جیغ رابطه ی خوبی ندارم ^_^
آره موافقم لایک ! این 2015 یی ها خیلی شاخ بازی در میارن ..
ناموسن دو راه دارع:
یک بری پیش داعش ی شام بزنی
دو پری تو پ.خ ب فرید فوش بدی://
ترجیح میدم به همین وضعیت پُری که دارم ادامه بدم تا خالی کنم خودمو با این حساب ._.
کلیت اسیب می بینه ها-_-
خیلی وخته اسیب دیده :|
دیگه بهش عادت کردم ..
ولی یه چیزی رو اشتباه فک کنم فهمیدیا !
من اصن الان دستشویی نمیخوام .. از درون پُرم .. یعنی الان من اسیب روحی دیدم ! 

(24-07-2015، 1:36)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:34)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان پیشنهاد می کنم به لیست افراد انلاین نگاهی بندازین .. فوق العاده خنده داره !
با این تعداد کم انلاین گفتوگو از خیلی وختا شلوغ تر شده !
به ساعت هم توجه کنید : 3:03 دقیقه ی با مداد ، اگه به همین وضع ادامه بدیم به زودی شاهد اذان صبح خواهیم بود ._.

به خاطر منه! دقت کردی؟ تا اومدم این جوری شد  Big Grin Tongue چقدر من خودمو دوست دارم  Heart
فرید عاشقتم!

.__.
بر محمد و ال محمد صلوات ..
شفا میخواهم ، عاجزانه میخواهم ، ای محمد !
اعتماد ب سقفت منو کشته ها فرید :|
:229:
نصفشون تو گ.ا 25r30