انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 1:40)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:37)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:33)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:31)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:30)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.-.
اره

چی شده ؟
اره ازت ناراحتم بی معرفتی>___<
بخدا سرعتم پایین بود نتونستم جوابتو بدم . Angel
هرکاری بگی انجام میدم که از دلت در بیاد .
نوموخوام(تو دلم مونده بود اینو بگم)
اقا  اقا(با لحن ارسطو)از اون شکلک استفاده کمتر کن Sleepy
جدا ولی؟؟^___^
باشه .
باشه .
آره .
(25-07-2015، 1:37)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چندش بازی-___-

One More Night این رو احتمالا شنیدی

Daylight که خیلی خوبه (موزیک ویدیوش هم به نظرم خوبه)

Moves Like Jagger (با این به نظر من جهانی شدن)

Misery (موزیک ویدیوش خنده داره ولی 18+ هست)

Give a Little More (من که به نظرم یکی از بهتریناشونه)

بقیش رو یادم نی دیگه واقعا
(25-07-2015، 1:39)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:37)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:16)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:13)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای دی من eli979 لایک کنین لطفا Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

همونی ک ی پست داره..؟!:||

لایکوندم..

سارا 10 تا لایک بدهکاری..

شیش تا پست دارم

ااا پ اون کی بود من فالو کردم تازه لایکشم کردم..سگ خور..
بیا فالوم کن..

Ali78fz
فالو کردم
(25-07-2015، 1:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:37)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چندش بازی-___-

One More Night این رو احتمالا شنیدی

Daylight که خیلی خوبه (موزیک ویدیوش هم به نظرم خوبه)

Moves Like Jagger (با این به نظر من جهانی شدن)

Misery (موزیک ویدیوش خنده داره ولی 18+ هست)

Give a Little More (من که به نظرم یکی از بهتریناشونه)

بقیش رو یادم نی دیگه واقعا
مچکر Big Grin
اون بالایی ام به کارت با اون سوسک بدبخت گفتم چندش بوووود

(25-07-2015، 1:41)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:40)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:37)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:33)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:31)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی شده ؟
جدا ولی؟؟^___^
باشه .
باشه .
آره .
ذوق مرگ شدم^___^
(25-07-2015، 1:38)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید آدم آرومی ای و تو خودتی

از رو آهنگ ها فهمیدی؟  Big Grin

اره دیگه. زندگی و شخصیتم می طلبه که تلاش کنم همه چیز اسلو و لایت باشه...
الی فالوت کردم.. ._.
(25-07-2015، 1:41)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
چی شده ؟
جدا ولی؟؟^___^
باشه .
باشه .
آره .
ذوق مرگ شدم^___^
(25-07-2015، 1:43)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الی فالوت کردم.. ._.

میسی
(25-07-2015، 1:43)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الی فالوت کردم.. ._.

میشه از اینستات اسکرین بگیری ؟
(25-07-2015، 1:43)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
جدا ولی؟؟^___^
باشه .
باشه .
آره .
ذوق مرگ شدم^___^

من مرگ مر شدم .

الی منم فالوت میکنم !
صبر کن بعضی از عکسامو باید پاک کنم ... Angel