انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من نتم واقعا خره :\بعضی سپاسایی که میدم میاد بعضیا نمیاد با عرض پوزش :\
گوشی با نتش به همین درد میخوره :\

من خوابم میاد بیاد همگی بگیریم بخوابیم تا بیدارید نمیذارید بخوابم :\
سلام :||||||| !
(24-07-2015، 21:54)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:52)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تا اینجاش هم که هرچی شما گفتین گفتم قبول  :ngh: 

نگفتم ؟ ._.

شوخی میکنم ..

ولی خب هرچقدر ما تغییرات بدیم فایده نداره ! داستانات تهش به اشباح منتهی میشن ! گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 85
مگه بَده ؟ گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 85
تخیلی دوس نداری نه ؟  :p325: :p319: 

(24-07-2015، 21:55)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:52)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:50)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه! فرق داره. اون خیلی مسخره بود به نظرم.

این یکی هم توی همون سبکه ! ولی میخواد تمام اون موجودات ماورایی رو با هم توی خونه جا بده !
من عاشق موجودات ماورایی هستم  :499: 
بدون اونا داستان کسل کننده میشه  cry2 

تا اینجاش هم که هرچی شما گفتین گفتم قبول  :ngh: 

نگفتم ؟ ._.

حتما باید موجودات عجیب باشن؟

تاحالا چیزی به نام داستان سورئالیسم شنیدی؟ یکم بیشتر کتاب بخون حداقل. سورئالیسم ها خیلی بهتر هستن تا این تخیلی های تو.
فرید -_-
ما که مث شما همه چیز دان نیستیم ..
اگه بنظرت این سورئالیسما ( اصن نمیدونم چی هستن ._. ) جالبن خب کمک کن وارد داستانشون کنیم :|
Angel
(24-07-2015، 21:55)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:52)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:49)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:47)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:45)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم بد نگذره یه وختا :|  Angel

نه باووووووو :|
اون پروندش بسته شد رفت  Angel

عجب :|

+

چرا دوباره کنکور بدم؟ احتمال قبولیم کمتر میشه..
فوقش میرم ی شهر دیگه...

بیا لاهیجان پرو اولوشن بزنیم._.
درس هم نمیخواد بخونی._.

خانواده گرامی منو دفن میکنن رو قبرم رژه میرن!
اقا دلت سوز امروز 3ونیم تو اب دراز افتاده بودیم کارهای هفته پیشم کردیم بسی هم حالید:|
شمال و عشق و حال..
+
داستانتون رو فلش هم میزارید؟
شخصیتاش کیان؟
عجب صفحه ایه._.
کیم جانی الکس فونیکس بچه ها بیاین پارتیه._.
(24-07-2015، 21:56)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:50)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ی سوال..
دارین اون داستان تخیلیه ک اژدها بازی بود ادامه میدید؟:|
نه! فرق داره. اون خیلی مسخره بود به نظرم.

نقل قول:
خو دوباره کنکور بدین
به خاطر دانشگاه؟! وقت تلف کردنه بخواد ادم وایسته یک سال دیگه. چون در عمل دو سال آدم تلف شده . نه یک سال!

من اگه تهران قبول نشم دوباره کنکور میدم اینقدر امتحان میدم تا تهران قبول بشم
میخوای تهران بهشتی قبول شی؟
از همین فردا نتو از برق بکش بشین کتابای سال جدیدو بخون تا کنکور!
کتابامون نیومده

نهمیم دیگه هنوز درسامون معلوم نیست کتاب های سمپاد های نهم هم نیومده کلا ما رو هواییم
(24-07-2015، 22:00)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:55)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:52)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:49)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:47)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عجب :|

+

چرا دوباره کنکور بدم؟ احتمال قبولیم کمتر میشه..
فوقش میرم ی شهر دیگه...

بیا لاهیجان پرو اولوشن بزنیم._.
درس هم نمیخواد بخونی._.

خانواده گرامی منو دفن میکنن رو قبرم رژه میرن!
اقا دلت سوز امروز 3ونیم تو اب دراز افتاده بودیم کارهای هفته پیشم کردیم بسی هم حالید:|
شمال و عشق و حال..
+
داستانتون رو فلش هم میزارید؟
شخصیتاش کیان؟

فقط تابستون حال میده-_-
(24-07-2015، 21:58)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:55)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازدواج تو 19-20 سالگی مثه اینه از ی مهمونی باحال ساعت 8 شب بزنی بیرون!
اصلا همجین پیشنهادایی ندید :|

نه دیگه اهورا واجب شد با تو حتما برم خواستگاری قیافتو موقع جواب رد گرفتن ببینم :vvv
ازدواج ادمو محدود میکنه..
من دوست دخترو ترجیح میدم!
حداقل ب اندازه زنم بش تعهد ندارم و میتونم بعدا راحت ازش جدا شم..
ولی زندگی و زن..
همش مسوولیته منم ادم مسوولیت پذیری نیستم((=
پ تا 40 سالگی کلاا بیخیال من شید :|

ای بابا ای بابا مگه میشه مث پسرخالم حرف میزنی اونم میخواد 40 سالگی زن بگیره 60 سالگی بمیره :\
آره ایمان راست میگه گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 85
شخصیت صابر هم مرموزه هم منفی گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 85
قسمت اول تا یه چن قسمتی هنوز این رو نشون نمیده چون میخواد اعتماد بچه هارو جلب کنه و نزاره اونا بویی از حقیقت ببرن ! 
بنظرتون چه حقیقتی باشه ؟ گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 85
قتل ؟ گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 85
(24-07-2015، 21:55)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تاحالا چیزی به نام داستان سورئالیسم شنیدی؟ یکم بیشتر کتاب بخون حداقل. سورئالیسم ها خیلی بهتر هستن تا این تخیلی های تو.

خیلی طرف درام میره اینطوری ! اگه بتونه با استفاده از واقعیت یکم هیجان بده به داستان خیلی خوب میشه ..