انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[quote='F A R I D' pid='2980774' dateline='1437763624']
نقل قول:
برو سربازی زن بگیر :v
ها؟!یک چیزی گفتی ها! اگه با سربازی رفتن زن می دادن که من نفر اول بودم تو صف!

[quote]

:vفرید سرت میجونبه :vبیا با هم بریم خواستگاری :vمخ دختره رو همونجا برات میزنم :v
(24-07-2015، 21:49)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:47)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:45)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:42)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه کارکتری ساخته واست ! پشت هم نوشابه باز میکنه واسه صابر .. گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 83

اره!
اگه فردا بگن شادی مواد میزنه و شخصیت پردازی میکنه واسه خودش تعجب نمی کنم.
میگم بد نگذره یه وختا :|  Angel

(24-07-2015، 21:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ی سوال..
دارین اون داستان تخیلیه ک اژدها بازی بود ادامه میدید؟:|

نه باووووووو :|
اون پروندش بسته شد رفت  Angel

عجب :|

+

چرا دوباره کنکور بدم؟ احتمال قبولیم کمتر میشه..
فوقش میرم ی شهر دیگه...

بیا لاهیجان پرو اولوشن بزنیم._.
درس هم نمیخواد بخونی._.

خانواده گرامی منو دفن میکنن رو قبرم رژه میرن!
نقل قول:
من اگه تهران قبول نشم دوباره کنکور میدم اینقدر امتحان میدم تا تهران قبول بشم
موفق باشی! خوب دوران طلایی که می تونی کار های دیگه برای زندگیت بکنی رو به فنا میدی این جوری.

منم می گفتم فقط شهید بهشتی. چون جامعه شناسی اون جا بهترین هست. ولی فکر کردم دیدم کار خوبی نی. یکم تحقیق کردم فهمیدم که اتفاقا دانشگاه های شیراز و یزد و رشت خیلی قوی هستن. اختلافاشون کمه. این جوری مانع رو دور زدم!
(24-07-2015، 21:50)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه! فرق داره. اون خیلی مسخره بود به نظرم.

این یکی هم توی همون سبکه ! ولی میخواد تمام اون موجودات ماورایی رو با هم توی خونه جا بده !
من عاشق موجودات ماورایی هستم  :499: 
بدون اونا داستان کسل کننده میشه  cry2 

تا اینجاش هم که هرچی شما گفتین گفتم قبول  :ngh: 

نگفتم ؟ ._.
دو سه هفته ؟ :|

من میمیرم .. ! :||
(24-07-2015، 21:50)Wanton نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این یکی هم توی همون سبکه ! ولی میخواد تمام اون موجودات ماورایی رو با هم توی خونه جا بده !

Big Grin  اره. این کار خودشو میکنه

(24-07-2015، 21:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دو سه هفته ؟ :|

من میمیرم .. ! :||

تلاش بکن حداقل یک  هفته! اخه خیلی زود تغییر میدی
[ -> ]
[ -> ]

ینی مصلن تو اژدها کشی؟
فرید جادوگره؟
:|
راسش داستان قبلی یکم خشک بود..
بهتره یکم مرموزم باشه..
نظرمنه (:
(24-07-2015، 21:51)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:48)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایمان و فرید  Angel
باشه ما فهمیدیم شما همگی ژول ورن های قرن جدید هستید !
بابا شما خوبید ..  fishing

نمیدونستی؟._./:
برم
خدافظ بقیه

باهات خدافظی نمیکنم چون میدونم نمیری  Angel 
دیشب هم گفتی خدافظ ولی یه ساعت بعد دقت کردم دیدم همه پستا رو هم لایک کردی  :4chs: Angel
(24-07-2015، 21:52)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نگفتم ؟ ._.

شوخی میکنم ..

ولی خب هرچقدر ما تغییرات بدیم فایده نداره ! داستانات تهش به اشباح منتهی میشن ! گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 83
(24-07-2015، 21:52)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

من عاشق موجودات ماورایی هستم  :499: 
بدون اونا داستان کسل کننده میشه  cry2 

نگفتم ؟ ._.

حتما باید موجودات عجیب باشن؟

تاحالا چیزی به نام داستان سورئالیسم شنیدی؟ یکم بیشتر کتاب بخون حداقل. سورئالیسم ها خیلی بهتر هستن تا این تخیلی های تو.