انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 15:08)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:03)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:02)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چمان.مجید؟

بله
از تو توقع نداشتم

چه شده؟
Sad Sad Sad Sad Sad
من بی گناهم
تو نمیگفتی...؟استغفر الله

متاسفانه اطلاعاتی در این زمینه ندارم Undecided Undecided Undecided
(25-07-2015، 15:08)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: اره.. :|

فاطی منو فرید تو ی مدرسه درس خوندیم..منو دوس داره.. :v
فاطی کیه؟ فاطی مگه گفت؟
آره! فقط به خاطر اینکه هم مدرسه ای سابقمی؟  :ozer:

ی روز قرار بذار همو ببینیم.. :|
فردا بیا درختی (گلشهر)  Big Grin  کارت دارم... :84:
(25-07-2015، 15:08)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:07)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:05)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:04)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:02)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شماها عاشق هم میشین؟ Huh

ها؟!  Big Grin
فازت چیه؟ kaffe2

منظورم این بود شما ها با این هوس بازیاتون می تونین فقط کل عمر با یک نفر باشید؟

بعد اگر هم عاشق بشین عذاب وجدان نمی گیرین؟

پس دادگاه و وکیل واس چین ؟ -_-

بچه ها طلاق خواستید در خدمتم D:
به افتخار وکیل انجمن
Heart Heart Heart

ننه بابام وکیلن -_-
مال من بالاست :am4:
(25-07-2015، 15:09)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:07)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما هنوز بحث دختربازی رو تموم نکردین؟ |:

هعی |:

تموم شد!

الان بحث پسر بازیه! 4fvf

همه پسرای پسر دوست دستاشون بالا!  Tongue
هیییییییی |:

هی میخوام این کلمه رو تکرار نکنم -_-

جیغغ |:
(25-07-2015، 15:10)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:08)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:07)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هعی |:

دخترم دخالت نکن بحث مال بزرگتراس =)
من با شما نبودم بابا بزرگ  /:

افراد زیر 18 سال دخالت نمیکنن .-.

برو مشقاتو بنویس ._.!7:
(25-07-2015، 15:09)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

هعی |:

تموم شد!

الان بحث پسر بازیه! 4fvf

همه پسرای پسر دوست دستاشون بالا!  Tongue

هم کلاسیای تو ک بچه باز بودن..

منو میدیدن میگفدن جون جون عجب چیزیه.. :\

منم فرار میکردم..
(25-07-2015، 15:10)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:08)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: اره.. :|

فاطی منو فرید تو ی مدرسه درس خوندیم..منو دوس داره.. :v
فاطی کیه؟ فاطی مگه گفت؟
آره! فقط به خاطر اینکه هم مدرسه ای سابقمی؟  :ozer:

ی روز قرار بذار همو ببینیم.. :|
فردا بیا درختی (گلشهر)  Big Grin  کارت دارم... :84:

علی نرو در خطری D:

خودش گف پسر دوسته -_-
(25-07-2015، 15:10)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:08)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:03)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله
از تو توقع نداشتم

چه شده؟
Sad Sad Sad Sad Sad
من بی گناهم
تو نمیگفتی...؟استغفر الله

متاسفانه اطلاعاتی در این زمینه ندارم Undecided Undecided Undecided
من خودم ذغال فرووووشم.منو سیاه نکن
(25-07-2015، 15:10)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(25-07-2015، 15:06)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:04)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوباره سلام (:

تو میخواری هی میای سلام میکنی..؟!:|

به تو چه |:

تو عشق من نبودی..؟!:||
بودن یا نبودنم به خودت بستگی داره ||:

ه من هیچ ربطی نداره ((: ..