انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 22:01)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:56)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:50)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: ی سوال..
دارین اون داستان تخیلیه ک اژدها بازی بود ادامه میدید؟:|
نه! فرق داره. اون خیلی مسخره بود به نظرم.

نقل قول:
خو دوباره کنکور بدین
به خاطر دانشگاه؟! وقت تلف کردنه بخواد ادم وایسته یک سال دیگه. چون در عمل دو سال آدم تلف شده . نه یک سال!

من اگه تهران قبول نشم دوباره کنکور میدم اینقدر امتحان میدم تا تهران قبول بشم
میخوای تهران بهشتی قبول شی؟
از همین فردا نتو از برق بکش بشین کتابای سال جدیدو بخون تا کنکور!
کتابامون نیومده

نهمیم دیگه هنوز درسامون معلوم نیست کتاب های سمپاد های نهم هم نیومده کلا ما رو هواییم
:|
نهمی؟
بیخیال باوو تا زمان شما نظام اموزشی کلا عوض میشه..
(24-07-2015، 22:02)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:01)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:56)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:50)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه! فرق داره. اون خیلی مسخره بود به نظرم.

به خاطر دانشگاه؟! وقت تلف کردنه بخواد ادم وایسته یک سال دیگه. چون در عمل دو سال آدم تلف شده . نه یک سال!

کتابامون نیومده

نهمیم دیگه هنوز درسامون معلوم نیست کتاب های سمپاد های نهم هم نیومده کلا ما رو هواییم
نهمی؟
اگه بدون کنکور با معدل بخوایم بریم خیلی خوب میشه
(24-07-2015، 22:02)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره ایمان راست میگه گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 86
شخصیت صابر هم مرموزه هم منفی گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 86
قسمت اول تا یه چن قسمتی هنوز این رو نشون نمیده چون میخواد اعتماد بچه هارو جلب کنه و نزاره اونا بویی از حقیقت ببرن ! 
بنظرتون چه حقیقتی باشه ؟ گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 86
قتل ؟ گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 86

اسپویل نکن داستان رو .. گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 86
(24-07-2015، 22:02)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:58)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:55)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازدواج تو 19-20 سالگی مثه اینه از ی مهمونی باحال ساعت 8 شب بزنی بیرون!
اصلا همجین پیشنهادایی ندید :|

نه دیگه اهورا واجب شد با تو حتما برم خواستگاری قیافتو موقع جواب رد گرفتن ببینم :vvv
ازدواج ادمو محدود میکنه..
من دوست دخترو ترجیح میدم!
حداقل ب اندازه زنم بش تعهد ندارم و میتونم بعدا راحت ازش جدا شم..
ولی زندگی و زن..
همش مسوولیته منم ادم مسوولیت پذیری نیستم((=
پ تا 40 سالگی کلاا بیخیال من شید :|

ای بابا ای بابا مگه میشه مث پسرخالم حرف میزنی اونم میخواد 40 سالگی زن بگیره 60 سالگی بمیره :\

چرا نشه؟:|
تو خارجم همینه..
ازدواج کلا جالب نی از نظر من ..
خدافظ..
سپاس ندین اخطار میدم-_-
:>
سلـــآم ._.!
(24-07-2015، 22:03)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:02)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
کتابامون نیومده

نهمی؟
اگه بدون کنکور با معدل بخوایم بریم خیلی خوب میشه

کنکورو ک دارین..
ببین اگه برم دارن با دانشگاه های خوب ی امتحان بدتر از کنکور میگیرن باس هفت خوان رستمو رد کنی...
ورودی دانشگاه هارواردو دیدی؟:|
موهای تنم سیخ شد!
نقل قول:
اگه بنظرت این سورئالیسما ( اصن نمیدونم چی هستن ._. ) جالبن خب کمک کن وارد داستانشون کنیم :|
اگه من وارد بودم در مورد این اصطلاح که الان اینجا نبودم! داشتم ایده ی خودم رو می نوشتم. 
خلاصه بگم:
داستانی که همه چیزش عادی و واقعی به نظر بیاد ولی در مسیر داستان یک چیز عجیب یا غیر عادی اتفاق بیوفته که مسیر داستان و مفهمومش رو عوض کنه میگن:

مثلا یکی از معروف ترین ها : داستان زیبا ترین غریق نوشته ی مارکز...مرده ای که از آب گرفته میشه ولی انقد بزرگه که نمیشه هیچ لباسی تنش کرد و یا از دری ردش کرد

(24-07-2015، 21:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام :||||||| !

این روانیه!
F A R I D

(24-07-2015، 21:59)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام :||||||| !

این روانیه!

________

خودت روانی ای ._. !
(24-07-2015، 22:04)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:02)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:58)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:55)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 21:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ازدواج تو 19-20 سالگی مثه اینه از ی مهمونی باحال ساعت 8 شب بزنی بیرون!
اصلا همجین پیشنهادایی ندید :|

نه دیگه اهورا واجب شد با تو حتما برم خواستگاری قیافتو موقع جواب رد گرفتن ببینم :vvv
ازدواج ادمو محدود میکنه..
من دوست دخترو ترجیح میدم!
حداقل ب اندازه زنم بش تعهد ندارم و میتونم بعدا راحت ازش جدا شم..
ولی زندگی و زن..
همش مسوولیته منم ادم مسوولیت پذیری نیستم((=
پ تا 40 سالگی کلاا بیخیال من شید :|

ای بابا ای بابا مگه میشه مث پسرخالم حرف میزنی اونم میخواد 40 سالگی زن بگیره 60 سالگی بمیره :\

چرا نشه؟:|
تو خارجم همینه..
ازدواج کلا جالب نی از نظر من ..

نظرم عوض شد نمیام بات خواستگاری =)
لعن و نفرین دختره میاد پشتم =))
شوخی! دی (((: