انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 15:36)ایفون تصویری نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوذم فیلتر شکن ندارم یا ناموس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه ربطی داره مگه فقط شمایید؟
همین الانش همه تمام شبکه های اجتماعی به گند کشیده شده دیگه فیسبوک هم بدون فیلتر شکن بشه مملکت نمی مونه
نمیتونی دل بکنی نه؟؟
(24-07-2015، 15:35)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 15:34)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 15:30)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام 4xv

سلام ..

خوبی؟ Heart Heart Heart Heart
مرسی ! تو خوبی ؟  Heart

(24-07-2015، 15:35)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 15:29)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 15:27)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبم شادی جان ..
تو خوبی؟

چه خوبی ای اهورا !!! ._.
دیشب تا ساعت 5 فلش داشتیم چت میکردیم .. تا ساعت 2 و نیم ظهر امروز خواب بودم ! بابام میگفت منو مامانت دوتایی هرچی صدات میکردیم هیچ انگار نه انگار ! 
سرمم که الان داره میترکه ._.
خب چه خبر ؟ 
 تا 5؟ ._.
خب برو یکم بیشتر بخواب (:
سلامتی . من دیشب یک خوابیدم توپ توپم ! Big Grin

یک خوابیدی >_<
حسودیم شد ._.
بدجنس ! ^_^
(24-07-2015، 15:41)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 15:35)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 15:34)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 15:30)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام 4xv

سلام ..

مرسی ! تو خوبی ؟  Heart

ممنون عزیزم
مجیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییید

دروغ گفتم.اه نمیخواستم کسی بدونه ولی من 14 سالمه...
کــی اینجا فیلم و سریال کُره ای میبینه و دوس داره ؟ ._.
(24-07-2015، 15:41)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
سلام 4xv

سلام ..

مرسی ! تو خوبی ؟  Heart

(24-07-2015، 15:35)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 15:29)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 15:27)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبم شادی جان ..
تو خوبی؟

چه خوبی ای اهورا !!! ._.
دیشب تا ساعت 5 فلش داشتیم چت میکردیم .. تا ساعت 2 و نیم ظهر امروز خواب بودم ! بابام میگفت منو مامانت دوتایی هرچی صدات میکردیم هیچ انگار نه انگار ! 
سرمم که الان داره میترکه ._.
خب چه خبر ؟ 
 تا 5؟ ._.
خب برو یکم بیشتر بخواب (:
سلامتی . من دیشب یک خوابیدم توپ توپم ! Big Grin

یک خوابیدی >_<
حسودیم شد ._.
بدجنس ! ^_^
خسته بودم ..
(:
خ زودتر میخوابیدی(:
(24-07-2015، 15:46)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خسته بودم ..
(:
خ زودتر میخوابیدی(:

هوفففففففف ._.
جالبه ! این موقع روز که نت همیشه شلوغه ، فلش خلوته !
اونوخت ساعت 4 و 5 صبح که همه لالا تشریف دارن اینجا مث چین شلوغه !
خیلی جالبه واقعا ._.
(24-07-2015، 15:49)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 15:46)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خسته بودم ..
(:
خ زودتر میخوابیدی(:

هوفففففففف ._.
خیلی جالبه واقعا ._.
جملتو تصحیح میکنم..
هر وخت فرید باشه شلوغه :| !
(24-07-2015، 15:51)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 15:49)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
خسته بودم ..
(:
خ زودتر میخوابیدی(:

هوفففففففف ._.
خیلی جالبه واقعا ._.
جملتو تصحیح میکنم..
هر وخت فرید باشه شلوغه :| !
اینم هست آره ._.
من برم یکم بخوابم .. سرم دیگه فک کنم ترکید :|
خدافس اهورا ..