انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
شگفت انگیزه رامبد ندیده :|
(25-07-2015، 0:53)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:50)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:49)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:47)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:46)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از چند تا بگم ؟ ._.

از 100 تا دروغ نگیا دروغ بگی بات قر میکنم.. ._.
99 تا ._. !

اون یدونش واس چی بود..؟؟:||
چون به من گفتی اون کلاهرو عشقت واسه ولنتاین گرفته ! :|

کلن چسبیدی ب تیپ من.. -_-

خودمو گفتم.. :||

تازه با اونم بهم زدم.. :||
هههه کلا فازم شاده با کل بچه هایی که الان تو گفتگو ازاد نسخه 248 هستن هم حال میکنم مخصوصا فرید گل 

حالا ما یه کلمه شاخ گفتیم تو دو دقیقه همتون خزش کردین ها 
(25-07-2015، 0:55)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:51)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:48)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:46)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:45)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چـرا جـو مـیـدی |:

جو چیه من شاخ فلشم دیه.. :|

شـاخ |: ؟ اون مـنـمـ ^.^ :>

(25-07-2015، 0:46)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این حرف ها چیه!؟

حالا خیلی مونده!

ما ته مسخره بازیامون رو هم اب میریزیم چه قدر ما لوسیم Tongue Tongue Tongue Tongue

خُ شُـمـآ لـوسـیـد |:

بـه بـقـیـه چـه :>
مگه من گفتم بقیه لوسن؟

خُ مـا منـظـورت دُخـتـرا بـود دیـه

(25-07-2015، 0:51)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل من اینستا پستاتو لایک کردم بیشور.. ._.

هووووی ایـنـسـتـا تُ بـه مـنـمـ بـده |:

خـره نـنـشـه |:

Ali78fz

(25-07-2015، 0:57)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هههه کلا فازم شاده با کل بچه هایی که الان تو گفتگو ازاد نسخه 248 هستن هم حال میکنم مخصوصا فرید گل 

اقا من از شما میپرسم پسر ب این نابیو خاصی دیدی..؟!:||
(25-07-2015، 0:56)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:53)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:50)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:49)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:47)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از 100 تا دروغ نگیا دروغ بگی بات قر میکنم.. ._.
99 تا ._. !

اون یدونش واس چی بود..؟؟:||
چون به من گفتی اون کلاهرو عشقت واسه ولنتاین گرفته ! :|

کلن چسبیدی ب تیپ من.. -_-

خودمو گفتم.. :||

تازه با اونم بهم زدم.. :||

خو بهم زده باشی >_<

اون چیزی که من تو تیپت دوست دارمو اون زنیکه خریده >_< !
(25-07-2015، 0:57)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:55)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:51)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:48)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:46)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(25-07-2015، 0:46)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما ته مسخره بازیامون رو هم اب میریزیم چه قدر ما لوسیم Tongue Tongue Tongue Tongue

خُ شُـمـآ لـوسـیـد |:

مگه من گفتم بقیه لوسن؟

منظورم دخترای مدرسه خودمون بود
(25-07-2015، 0:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بـرن بـمـیـرن -_-

قـزی بـیـخـیـال شـیـمـ ؟
(25-07-2015، 0:58)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بـرن بـمـیـرن -_-

قـزی بـیـخـیـال شـیـمـ ؟

موافقم .. ولی اگه ج دادن به بقیشونم بدیم ._. !
عـلـی فـالـووت کـردمـ .-.
(25-07-2015، 0:57)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]

خُ شُـمـآ لـوسـیـد |:

مگه من گفتم بقیه لوسن؟

(25-07-2015، 0:51)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل من اینستا پستاتو لایک کردم بیشور.. ._.

هووووی ایـنـسـتـا تُ بـه مـنـمـ بـده |:

خـره نـنـشـه |:

Ali78fz

(25-07-2015، 0:57)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اقا من از شما میپرسم پسر ب این نابیو خاصی دیدی..؟!:||

ناب و خاص الان شما با کی بودی استاد؟