انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 0:20)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:17)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مروا  Angel ?
بلی؟ Smile

این عکس چیه گذاشتی؟ چه منظوری داره این عکس؟ Big Grin
(24-07-2015، 0:18)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوه شادی ننویس
الکی ایراد میگیره
یادمه گفت بتویس نوشتم ایراد گرفت
منم دیگه ننوشتم

ایراد رو که مگه میشه نگیره ؟ :|
ایراد گرفتن ویژگی پررنگ فرید خانه !
عیب نداره .. اول فرستادمش برای ایمان یه مقدار ایراد و جزئیات و این چیزا رو گفت تا برای فرید یه متن بی عیب بفرستم که دیگه ایراد نگیره ^_^
(24-07-2015، 0:21)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:17)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کته کله یعنی چی؟
من شومپت تو مخم رفت ولی این نه

شدت دارش میکنه! مقام بالاتری هست. بین رییس شومپتا و شومپته خالی  Big Grin

مچکر Big Grin
(24-07-2015، 0:21)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
طبق اخرین تحقیق ها من بیشترین سپاس رو دارم

شومپت چرا چرت میگی!؟ من رو نگا! نزدیک 40 هزارم!
(24-07-2015، 0:21)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:17)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کته کله یعنی چی؟
من شومپت تو مخم رفت ولی این نه

شدت دارش میکنه! مقام بالاتری هست. بین رییس شومپتا و شومپته خالی  Big Grin

محمدرضا هدایتی واقعا حرف نداره

واقعا این برره خیلی باحاله
فَرید؟‎:|‎
(24-07-2015، 0:21)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:20)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:17)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مروا  Angel ?
بلی؟ Smile

هیچی  Angel

بوگو ددیگه
(24-07-2015، 0:22)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:21)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
طبق اخرین تحقیق ها من بیشترین سپاس رو دارم

شومپت چرا چرت میگی!؟ من رو نگا! نزدیک 40 هزارم!

همیشه یه روزی میرسه که گفتگو ها پاک میشه

سپاس هات میرسه به هزار خخخخ

ببینم اون موقع جی میگی
اما سپاس هام مال خودمه
(24-07-2015، 0:19)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: تعین رشته کردی؟ 

کدوم دانشگاه ؟

وایییییییییی من عاشق تعین رشته ام
نه. از 5 مرداد شرو میشه تایین رشته.

دنبال جامعه شناسی یا علوم سیاسی هستم که به ترتیب میشه:
بهشتی
تهران
علامه
خوارزمی
بین الملل قزوین
فردوسی
شیراز
یزد
رشت
بابلسر

میشه بگی چرا دوست داری تایین رشته رو؟ خودت کنکور دادی؟

نه کنکور ندادم
بعضی چیزا رو سخته توصیف کردن مثل همین شاید چون برای خودم خیلی مهمه اینجوری فکر می کنم

اگه بیای بابلسر که میشیم همشهری
(24-07-2015، 0:22)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فَرید؟‎:|‎

جان؟! دیدی رتبه 5 شدم؟ Big Grin