انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 21:08)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یِ سوال .. غزل قهره با من ؟ :|

آره
(25-07-2015، 21:05)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
چه جور =)؟
شومپت فکر کردی من مثه بقیه مدیرام؟

نقل قول: از وقتی که بلاگفا قاطی کرد همه چی خراب شد ..
به سریا وبشون حذف شد ..
یه سریا وبشون سالم موند اما رمزش لو رفت ..
الانم ک وب همه پآک شد ..
قبل اینکه پآک شه ور داشت تبلیغو
ههههه. ایول! خخخخ. هی گفتما که بلاگفا بهتره هیچکس حرف منو گوش نکرد. میهن بلاگ صرفا خیلی شلوغ بود. همین.

(25-07-2015، 21:05)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام !

دختره ی خل و چل! چی شد پ؟
نه بابا فرید منظورم دخترس .-.

میگی فهمیدم با چ خترایی میپری گفتم چجوری ._.!
آره .. منم تازه یه وب عکس نوشته زده بودم .. !

اما پاک شد >_< ..

اون همه عکس ): !

(25-07-2015، 21:08)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من ؟ :| 
بچه ها اواتار سیگار تقریبا ازاده فقط زیاد خزش نکنین
+تنکس تو فرید&اهورا(:
(25-07-2015، 21:08)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

آره

واسه چی ؟‌! .-.
سـلُم (:
(25-07-2015، 21:09)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+تنکس تو فرید&اهورا(:

دویوق میگی *.*
نقل قول: نه بابا فرید منظورم دخترس .-.

میگی فهمیدم با چ خترایی میپری گفتم چجوری ._.!
چند تا دوست دارم که مثله تو فکر می کنن و نظر میدن درباره ی دخترا...

مثلا احتمالا از دخترایی خوشت میاد که چیزای چسبون می پوشن و کلی آرایش می کنن و به نظر خودشون های کلاس هستن. همش هم انتظار دارن پسره تو جیبش پول باشه و براش خرید کنه و این چیزا!
سلام :| !
(25-07-2015، 21:11)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 21:09)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+تنکس تو فرید&اهورا(:

دویوق میگی *.*

ن دیگه فقط عکس هیرویین نزارین ی حدی ک خیلی ضایع ش مث قبل