انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: خودم اعتراف میکنم این واقعا شبیه زندگی منه ! :|||
فریـد قربونت بـره .-.
(24-07-2015، 23:01)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایناهاش ..

خودمم با این عکس جلد درست کردم .. !

اشتب شد ! :|

:|

چی بود؟ Huh

(24-07-2015، 23:08)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل این آواتارت خیلی قشنگتره |: 

منم موافقم! حرف نداره پا خوشگله!
(24-07-2015، 23:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:01)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایناهاش ..

خودمم با این عکس جلد درست کردم .. !

اشتب شد ! :|

:|

چی بود؟ Huh

(24-07-2015، 23:08)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

منم موافقم! حرف نداره پا خوشگله!
یه مخ هم نمیشه زد فایده نداره Wink
(24-07-2015، 23:10)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فریـد قربونت بـره .-.
خاک تو سرت من منظورم جدا شدن از آرین بود ُ دوست شدن با اون یکی .. ! :|
(24-07-2015، 23:09)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم شلوغه =]
کیا دیشب شب جمعه خوبی داشتن ؟
کیا شب جمعه مزخرفی داشتن ؟
و کیا حسابی تمیز شدن ؛]
فقط یک چیز احمقانه من بگم؟
امروز ساعت 4 و خورده ای بامداد یکی از بچه ها زنگ زد و من رفتم بیرون پارک ببینمش.
لامصب انقد جواب دادید هلاک شدم =|
[ -> ]

پرو من تمام آواتارم خوشکله :V !
(24-07-2015، 23:12)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:10)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فریـد قربونت بـره .-.

اوه. داستان شخصی شد!

بدرود
(24-07-2015، 23:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:09)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینم شلوغه =]
کیا دیشب شب جمعه خوبی داشتن ؟
کیا شب جمعه مزخرفی داشتن ؟
و کیا حسابی تمیز شدن ؛]
فقط یک چیز احمقانه من بگم؟
امروز ساعت 4 و خورده ای بامداد یکی از بچه ها زنگ زد و من رفتم بیرون پارک ببینمش.
رفتین نمآز صبح تو فضا سبز بخونین انشاالله  899
(24-07-2015، 23:12)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
فریـد قربونت بـره .-.

فرید قربونت بره ._.*