انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خیلی خوب بس کنید (= ..

بریم سر یه چیز دیگه !

کارولین ُ میشناسین ؟ (:

توی فیلم روزی روزگاری :> ..

دو قولو داره میاره ._. .. :|| !

غلط کردم ^_^ !
(25-07-2015، 16:19)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 16:17)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 16:07)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 16:06)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلــآم .-.
__
نقــل کوتاه -_-

دخترم .-.

اخرین بار با خواهرت کی صحبت کردی .-.؟

قبل از اینکه فلش خراب بشـه .-.
خیلی قدیمی ._.!
فکر کردم دیروز باهاش صحبت کردی .-.

من از پریروز ازش خبر ندارم ._.!

من اصـن نمیفمم کی آن میشـه -_-
(25-07-2015، 15:48)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:37)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:33)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:31)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:30)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الان باید خونه رو جارو بکشم >_<
پروفسور فرید|:

فعلا من میرم خدافظ.

نشناختی منو..؟!:||

bOoOoOy...

هییی چ زود فراموش شدم.. :|

عللللللللللللللللللللللللللللللللللللی 0_0
یا علی
همین جا باش من الان میام
ااا شناختی.. :|

نه پس.
خوبی؟
نام کاربریتو تغییر دادی نشناختم.

+ سلام مجدد.
الان فهمیدم چرا دخترا مشتاق ازدواج با من بودن
چون میدونن من چه خریم کارای اونارو انجام میدم ._.

اخه محل نمیدادی..خوبم مرسی.. :|
(25-07-2015، 16:21)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 16:19)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 16:17)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 16:07)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 16:06)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلــآم .-.
__
نقــل کوتاه -_-

دخترم .-.

خیلی قدیمی ._.!

اینجا که نه احمق -______-
این پسره علی از روی نام کاربری من که یه جا دیگه بود اسکی رفته >_< .. !

~ ѕσмє × σηє ~ .. ._. !
(25-07-2015، 16:20)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی خوب بس کنید (= ..

بریم سر یه چیز دیگه !

کارولین ُ میشناسین ؟ (:

توی فیلم روزی روزگاری :> ..

دو قولو داره میاره ._. .. :|| !

غلط کردم ^_^ !
عله عله :vvv
(25-07-2015، 16:21)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:48)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:37)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:33)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:31)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نشناختی منو..؟!:||

bOoOoOy...

هییی چ زود فراموش شدم.. :|

عللللللللللللللللللللللللللللللللللللی 0_0
یا علی
همین جا باش من الان میام
ااا شناختی.. :|

نه پس.
خوبی؟
نام کاربریتو تغییر دادی نشناختم.

+ سلام مجدد.
الان فهمیدم چرا دخترا مشتاق ازدواج با من بودن
چون میدونن من چه خریم کارای اونارو انجام میدم ._.

اخه محل نمیدادی..خوبم مرسی.. :|

شرمنده
هات چاکلت
(25-07-2015، 16:22)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 16:21)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
دخترم .-.

خیلی قدیمی ._.!

غیـر از اینجا باهاش در ارتباط نیستـم -_-!
__

گــــــرمـه ||:
(25-07-2015، 16:25)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 16:22)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
خیلی قدیمی ._.!

غیـر از اینجا باهاش در ارتباط نیستـم -_-!
__

گــــــرمـه ||:
نه من پاهام یخ کرده
بپززز:>