انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 1:40)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم شما ک اینقد ب نوستالژی  مجازیتون مینازین چرا ب تاریخ کشورتون اهمیت نمیدید پس؟:/

دقیقا  Dodgy
(24-07-2015، 1:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: من خودم قربانی این شورش های داخلی هستم

مگه نمیبینی مدیر نیستم
بعدشم پویا تو جای خودتو داری
ربطی نداره! تو به خاطر این مدیر نیستی که هر تابستون میای و بعد میری. فکر می کنی با صابر درباره ی تو حرف نزدیم؟ جو نده پسر!!!
میدونم کلا گفتم....میدونم همه ی اینارو صابر بهم گفت...میدونم حرف زدین...اما یه روزی به مدیریت برمیگردم که از سایت و  وبسایت زیاد سرم باشه
(24-07-2015، 1:40)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم شما ک اینقد ب نوستالژی  مجازیتون مینازین چرا ب تاریخ کشورتون اهمیت نمیدید پس؟:/
شما هم زیادی به کپی و چسباندن علاقه داری مثل خودم
شرمنده اگه من بدم شوخی میکنم بیشتر از حدم مَ شرمنده اگه نیستم تو حدت من حتما نمیخوام باش(:
واس خودمه این تکست-_-
میگم یه تایب باید درباره دیدنی ترین لحظه های انجمن زد ! :|||

مثل همین الان که نصف آدما تو گ.ا ! :|
(24-07-2015، 1:35)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:32)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من الان دوس دارم از دست این دوست دیـ*ث ام جیغ بکشم :|

کثافط گفت امشب با نسترن میاد -_-

بکش باوووووو خودتو خالی کن !
من الان که پُرَم دارم میترکم .. ای لعنت بر قلب پاک که بزرگترین نقطه ضعفه آدمه >_<
میترسم این داداشی لوسم بیدار شه -_-

(24-07-2015، 1:39)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:37)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:34)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان پیشنهاد می کنم به لیست افراد انلاین نگاهی بندازین .. فوق العاده خنده داره !
با این تعداد کم انلاین گفتوگو از خیلی وختا شلوغ تر شده !
به ساعت هم توجه کنید : 3:03 دقیقه ی با مداد ، اگه به همین وضع ادامه بدیم به زودی شاهد اذان صبح خواهیم بود ._.
من کلا شبآ نمیخوابم :|

امشب تنهام .. یوهاهاها !

میترسم .. فقط داداشم هس که کوچولو خوابیده :/

خوش به حالت :|
ما خونمون 215 متره یعنی قاعدتا باید یه مقدار آزادی سر و صدا داشته باشیم ولی خونه قبلی مون که نصفه اینم نبود والا بیشتر میشد توش داد زد :|
داداش کوچولوت چن سالشه ؟ *^_^*
خونه قبلی ما فوق گنده بود .. این یکی کوچیک تره !

زیادم کوچیک نیس .. فک کنم ۸ سالشه .. نمیدونم والا !

لوس -_- .. نصف شب پا شده میگه شیرینی میخوام :|
بچه ها من برم از گفتگوی ازاد (هستم ولی)...

بدرود
عاشق اواتارم شده
خیلی خوشگله crying
(24-07-2015، 1:41)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:38)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:36)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:34)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان پیشنهاد می کنم به لیست افراد انلاین نگاهی بندازین .. فوق العاده خنده داره !
با این تعداد کم انلاین گفتوگو از خیلی وختا شلوغ تر شده !
به ساعت هم توجه کنید : 3:03 دقیقه ی با مداد ، اگه به همین وضع ادامه بدیم به زودی شاهد اذان صبح خواهیم بود ._.

به خاطر منه! دقت کردی؟ تا اومدم این جوری شد  Big Grin Tongue چقدر من خودمو دوست دارم  Heart
فرید عاشقتم!

اینارو فریده گفته؟
البته فرید این ها موندگاری نداره

برو عضو های قدیمی رو برگردون
نذاشتم این همه ادم برن کم کاری بود؟ یا همین که چند نفر برگشتن؟ من مگه سوپر من می باشم؟

من دنبلشون زیاد رفتم

بیشترشون پیدا نمیشن
اونای دیگه هم با من انگار دعوا دارن

فرید چرا نازی**** فیلتر نمیشه اما انجمن نیکلا بلوک*** فیلتر شد
(24-07-2015، 1:40)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
ما خونمون 215 متره یعنی قاعدتا باید یه مقدار آزادی سر و صدا داشته باشیم ولی خونه قبلی مون که نصفه اینم نبود والا بیشتر میشد توش داد زد :|
پولدارا!  Dodgy حق ما رو خوردید!  Big Grin

شرمنده که خوردمش .. فک کنم دیگه تا الان هضم شده باشه ! شرمنده  :cool:
(24-07-2015، 1:44)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم یه تایب باید درباره دیدنی ترین لحظه های انجمن زد ! :|||

مثل همین الان که نصف آدما تو گ.ا ! :|

فکر خوبیه. ولی من که حوصلشو ندارم.