انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 15:02)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چمان.مجید؟

بله
(25-07-2015، 15:02)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:01)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:00)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:58)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واس من برنزس.. :|

از بدو تولد.. : )

تُ چقده منحرفی :|
مگه رنگ دختتره منظروش نبود؟!  Confused

امیر خوبه بآز :|

علیُ بن کن -_-

منظورش چی بود؟ تو بگو من بن کنم!  Big Grin
(25-07-2015، 15:01)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:59)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
من دختر بالای 17 سال حرف نمیزنم اصلا -_-
وا!
شومپت دختر بزرگا اصن یک دنیای دیگن! مثلا برو با 4 سال بزرگ تر از خودت دوست بشو. ببین چه قدر متفاوت میشه رابطه! (البته این قضیه نسبی است و بستگی به دختره داره!)

فرید اینجا الکی میگم 7:

من تا شیش سال بزرگترم تجربه کردم :>>

من 2 3 سال یارو همسن تو بود.. ._.
(25-07-2015، 15:02)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شماها عاشق هم میشین؟ Huh

ها؟!  Big Grin
فازت چیه؟ kaffe2
دوباره سلام (:
(25-07-2015، 15:02)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:00)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:59)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:58)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:56)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه بابا سفیده .-.

من هم سن تو بودم فکر میکردم بچه هارو لک لک میاره 7:

منظورم دخترس ._.=)
17 سال دارما.. :|
خوب دیگه دو سال از من کوچیک تری .-.
من همسن تو بودم بچه مثبت بودم 7: معلومه نه؟!

بهش میگم! :112:
نقل قول:
خدارحم کنه.همه تو کار دخین؟
من نیستم دیگه مثله گذشته!
من تو کار پسرم!  :am4:
[/quote]
پس توپاکی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(25-07-2015، 15:02)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:00)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 14:59)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
(25-07-2015، 14:56)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه بابا سفیده .-.

منظورم دخترس ._.=)

اره.. :|

فاطی منو فرید تو ی مدرسه درس خوندیم..منو دوس داره.. :v
(25-07-2015، 15:04)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

منظورم دخترس ._.=)

بهش میگم! :112:

میدونم معلومه =)
(25-07-2015، 15:02)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: فرید اینجا الکی میگم 7:

من تا شیش سال بزرگترم تجربه کردم :>>
90 دیگه؟

نقل قول:
خدارحم کنه.همه تو کار دخین؟
من نیستم دیگه مثله گذشته!
من تو کار پسرم!  :am4:

هـــیــن ru1

:>>