انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 23:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:37)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:34)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شاید دلار دوباره ۸۰۰تومان شود٬بنزین ۱۰۰ تومان ٬
شاید .........
اما من دوبار۲۴ ساله نخواهم شد
توافقتون مبارک
مردی که دیروز سانتریفیوژ اضافه می‌کرد، یک قهرمان هسته‌ای بود...
مردی هم که امروز سانتریفیوژها را برچید، یک قهرمان هسته‌ای است...
اما «قهرمان واقعی» من هستم
که هزینه هر دو قهرمان دیروز و امروز را با
جوانی ام
پرداخت می‌کنم
امضاء : جوان ايرانے

24 سالته..؟!:/یا خدا..تو کارو زندگی نداری..؟
ما 17 16 سالمونه میایم تو دیه واس چی میای..؟!:||

منظورش یک چیز دیگست! چه ربطی داره اخه؟

اصل قضیه ول میکنه انحرافشو میچسبه =))
(24-07-2015، 23:39)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
غزل رف..؟!:||

میگم زندم -_-

نترسید فرید به آرزوش نرسیده هنو .. ! :>>
(24-07-2015، 23:40)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:29)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/c2f186350f8da035-shortscover2-xxxlarge-0.jpg
این پاش خوبه! کمرش هم لاغره! باسنش هم که بزرگ نی (ینی خوبه). از اینجا چهرشم خوب به نظر میاد = یک چیز خوب!

کجاش خوبه سینه نداره که |: 

وا! شومپت من اصن به این چیزا فکر نمی کنم!

شعار من در مورد ظاهر یک دختر:
لبخند + لب + پا

(24-07-2015، 23:32)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها سیگار با دود رنگی وجود خارجیم داره تو تهران یا فقط تو رویای منه؟ 

اره هست. صورتیش بیشتره

نه اون سیگار صورتیا رو خریدم فقط بیرونش صورتیه
سیگار با دود صورتی مطمنی هس؟  اگه هس کجا 
(24-07-2015، 23:40)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدی فرید؟ 

آره ولی کیفیتش دیگه زیادی پایین بود. ریتم رو حس نکردم اصن! ولی کلا چیز جالبی بود. ماله چند سال پیش بود؟
(24-07-2015، 23:42)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:40)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدی فرید؟ 

آره ولی کیفیتش دیگه زیادی پایین بود. ریتم رو حس نکردم اصن! ولی کلا چیز جالبی بود. ماله چند سال پیش بود؟

1990 تقریبا
آره همینجوری فاجعس منم از اسکرین ریکورد کردم
برو یوتوب بزن slash funny moments دوتاشو ببین عالین
(24-07-2015، 23:41)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:39)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میگم زندم -_-

غزل غزل این دخدر نویسنده هه هس میخواد منو بزنه بخورش.. ._.
نقل قول:
سیگار با دود صورتی مطمنی هس؟  اگه هس کجا 
در اون حد نمیشناسم. فقط دیدم و شنیدم. دوستان میکشن. چیز جالبی هست. باید مارکشو بپرسم بهت بگم. ولی خواهشا معتاد نشو! از من یاد بگیر که این همه رفیق سیگاری دارم.

(24-07-2015، 23:39)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من زندم :|

لعنت بر شیطان!
(24-07-2015، 23:41)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:37)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:34)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شاید دلار دوباره ۸۰۰تومان شود٬بنزین ۱۰۰ تومان ٬
شاید .........
اما من دوبار۲۴ ساله نخواهم شد
توافقتون مبارک
مردی که دیروز سانتریفیوژ اضافه می‌کرد، یک قهرمان هسته‌ای بود...
مردی هم که امروز سانتریفیوژها را برچید، یک قهرمان هسته‌ای است...
اما «قهرمان واقعی» من هستم
که هزینه هر دو قهرمان دیروز و امروز را با
جوانی ام
پرداخت می‌کنم
امضاء : جوان ايرانے

24 سالته..؟!:/یا خدا..تو کارو زندگی نداری..؟
ما 17 16 سالمونه میایم تو دیه واس چی میای..؟!:||

منظورش یک چیز دیگست! چه ربطی داره اخه؟

اصل قضیه ول میکنه انحرافشو میچسبه =))
همه میگن منحرفی.. ._.
(24-07-2015، 23:43)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:41)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

میگم زندم -_-

غزل غزل این دخدر نویسنده هه هس میخواد منو بزنه بخورش.. ._.

خاک تو سرت با این سنت نمیتونی بزنیش :| ؟

کی ؟ سارا ؟ :||
(24-07-2015، 23:43)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:42)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
دیدی فرید؟ 

1990 تقریبا
آره همینجوری فاجعس منم از اسکرین ریکورد کردم
برو یوتوب بزن slash funny moments دوتاشو ببین عالین
الان اینترنت من فاجعه هست. سرعتش نه ها. قیمتش! جم می خورم مثله ایرانسل می خوره شارژمو