انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نه :|

مگه داریم اون همه اسم ؟

به احتمال زیاد حتما واسه تاییب پاپ هستش .. !

بسته شده انداختن زباله دان !
درود

پا خوشگله رو نگا Big Grin
نسخه جدید بسپاسید !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=238070
صلام :|

(24-07-2015، 19:51)✯ѕтαя gιяℓ✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نسخه جدید بسپاسید !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=238070

بهتره مدیر خود بخش بزنه !
val که این طور...
دو دیقه بشین تو گ.ا بزار چارنفر بیان فرید  kaffe2
(24-07-2015، 20:21)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چشم  129f 

چه خبر؟ ظرفیت رو دیدی؟ ظرفیت تهران ها انقد کم شده که من امید زیادی به قبولی تو تهران ندارم.
و بـاز هـم سلـام :|
(24-07-2015، 20:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:21)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چشم  129f 

چه خبر؟ ظرفیت رو دیدی؟ ظرفیت تهران ها انقد کم شده که من امید زیادی به قبولی تو تهران ندارم.

افرین ..
اره ..
کلا هر سال همین بساطه.. اینا انسانیان ! ینی فک کنم کمترین داوطلبا :|
علامه میری دیگه؟

(24-07-2015، 20:28)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام فاطی ..
نقل قول: کلا هر سال همین بساطه.. اینا انسانیان ! ینی فک کنم کمترین داوطلبا :|
علامه میری دیگه؟
مردشورشون رو ببرن. حالا وضع من خوبه. یکی از بچه ها می خواست با رتبه ی 400 بره مدیریت. الان دیگه نمی تونه احتمالا. کلاس های زیر گروه 3 و 5 خیلی کم شدن.

نقل قول:
درود فاطی!
خوب بود مسافرت؟
خوش گذشت؟
آواتارت چیه؟ غمگینه