انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 22:14)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:12)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:09)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
ورودی دانشگاه هارواردو دیدی؟:|
اخه اونا برنامشون درسته پسر!
ما با یک کنکور و امتحان نهاییه مزخرف که بر پایه یک سری درس مزخرف هست سرنوشت طرف رو معلوم میکنیم. ولی اونجا مقاله و این چیزا خیلی مهمه. درستش هم همینه!
الان مثلا منی که این همه کتاب خوندم باید برم احتمالا دانشگاه های دیگه ولی یکی که فقط خر زده رو درس باید بره شهید بشهتی جامعه شناسی در حالی که هیچی حالیش نیست! 

سیاستمداراشون عاقلن..
نظامشون کار شدس..
راس میگی مطالعه غیر درسی هم خیلی مهمه..
این خرخونا فقط همون کتابو دور زدن!
اخه همون کتابم ی مطلب درست و حسابی نداره!...
درسته ولی یادش باشه اون سیاستمدار ها حتی اگه دزد هم باشن باز جزیی از مردم هستن. یعنی ما!
مردمی چیزی از سیاست نمیفهمن..همه ملت ما ک مثه هم نیستن..
ولی تحصیلکرده هامون رفتگر و کارمندن..
بی سوادا بالا بالاها..
ببین اگه چارتا ادم حسابی از میون ما برن همچی حل میشه..
ولی ما تو سیاستمون ادم حسابی نداریم..
گرچه خیلی چیزا مانع ه..
از ریشه مشکل داره
بدرود باووو D:
هومممممممم ._.
دیشب بس که دیر خوابیدم از شیر مرغ تا جون ادمیزاد رو خواب دیدم 0_0
اول که خواب دیدم یه سگ پشمالو خریدم ( حالا نه اینکه خیلی در انتظار سگ داشتن هستم )
بعد خواب دیدم سریالای مورد علاقمو گربه برده لیس زده خیسش کرده ( کلی خواب حیووناتو دیدم )
بعدش خواب دیدم یکی بالا سرمه وسط خوابیدن من هی داره میگه میخوام بکشمت ( شک ندارم فرید بود -_- )
بعد از اون خواب دیدم 16 تا جوجه دارم که همشونم مث جغد دارن بهم زل میزنن ( بس که این مامانم از بچگیاش و زل زدن جوجه هاش تعریف میکنه )
هیچی دیگه اخرشم با یه سیلی از خواب پا شدیم  Angel بابام گفت هرچی صدات میکردیم فایده نداشت انگار مرده بودی ! ( خو راس میگفت تا ساعت 3 ظهر خوابیدم )
._____.
(24-07-2015، 22:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:18)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:15)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:14)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام .. ^_^ !

تو تنت می خواره! محروم نشی بیخیال نمیشی

خوب مگه گفتن سلام ضرر داره ؟ ._.

یه 2 تا سپاسم به حیب میزنی دیگه ! (=

تازه مگه نمیگن سلام سلامتی میاره ._. ؟

بمیر باشه؟ بمیر!

---------------------------

من برم:
1- کلی پیام دارم

2-پیش نویس انتخاب رشته رو بنویسم

بدرود
خوب من چطوری بمیرم ._. ؟

من جوونم ._.

تازه میخوام برم بیرون یه هوایی به سرم بخوره پسر مخ کنم ! :|
(24-07-2015، 22:21)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هومممممممم ._.
اول که خواب دیدم یه سگ پشمالو خریدم ( حالا نه اینکه خیلی در انتظار سگ داشتن هستم )
بعد خواب دیدم سریالای مورد علاقمو گربه برده لیس زده خیسش کرده ( کلی خواب حیووناتو دیدم )
بعدش خواب دیدم یکی بالا سرمه وسط خوابیدن من هی داره میگه میخوام بکشمت ( شک ندارم فرید بود -_- )
بعد از اون خواب دیدم 16 تا جوجه دارم که همشونم مث جغد دارن بهم زل میزنن ( بس که این مامانم از بچگیاش و زل زدن جوجه هاش تعریف میکنه )
هیچی دیگه اخرشم با یه سیلی از خواب پا شدیم  Angel بابام گفت هرچی صدات میکردیم فایده نداشت انگار مرده بودی ! ( خو راس میگفت تا ساعت 3 ظهر خوابیدم )
._____.
:|||||||||||||||||||||||||||||

حال داریا

(24-07-2015، 22:21)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:18)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:15)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:14)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام .. ^_^ !

تو تنت می خواره! محروم نشی بیخیال نمیشی

خوب مگه گفتن سلام ضرر داره ؟ ._.

یه 2 تا سپاسم به حیب میزنی دیگه ! (=

تازه مگه نمیگن سلام سلامتی میاره ._. ؟

بمیر باشه؟ بمیر!

---------------------------

من برم:
1- کلی پیام دارم

2-پیش نویس انتخاب رشته رو بنویسم

بدرود
خوب من چطوری بمیرم ._. ؟

من جوونم ._.

من دیگه حرفی نـــدارم  :|
(24-07-2015، 22:22)ϟ UnKNoWN ϟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:21)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هومممممممم ._.
._____.
:|||||||||||||||||||||||||||||

حال داریا
مگه دست منه ؟ :|
اگه به من باشه دلم میخواد دیگه تو عمرم حتی خواب یه زندگی طولانی و شیرین هم نبینم ._.
شبا هزار تا خواب و رویا میاد تو ذهنم :|
اَه ..
bye guys XD
نقل قول: خوب من چطوری بمیرم ._. ؟

من جوونم ._.

فقط بمیر! همین! نمی دونم چه جوری

آخه خرفتی...خرفت!

حتما این کار رو بکن. شاید خوب شدی دخترم!

فقط پاهاتو بهشون نشون نده...
منم برم از کی که میخوام جلد رمان درست کنم ! :|

خدافظ (= !
(24-07-2015، 22:24)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: خوب من چطوری بمیرم ._. ؟

من جوونم ._.

فقط بمیر! همین! نمی دونم چه جوری

آخه خرفتی...خرفت!

حتما این کار رو بکن. شاید خوب شدی دخترم!

فقط پاهاتو بهشون نشون نده...

باووووو فرید اونجوریام که تو به همه میگی بمیر و میکشمت ، مرگ اسون و دلنشین نیستا :|