انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 10:44)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول:
هــر جـور میلتــه :>
Wink شومپت

نفــر بعدیتــه ._.

(24-07-2015، 10:49)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 10:48)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 10:42)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]
نقل قول: [url=http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=2]SABER
11:07 AM
در حال مشاهده‌ی اعمال ناظم‌ها
اشتباه شده

؟؟!!

اون اشتباه نمایش داده بهت. ناظم نداریم در حال حاضر

تقصیـر من نیس تقصیـر فلشـه .-.
(24-07-2015، 10:49)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو اشتباه ميكني شخصيتم و از اواتار تشخيص ميدي به جاي اينكه بگي كجا بودي جات خالي بود ميگي فازت چيه crying

اره من مدلم همینه:|
باشه مثل اينكه امروز اغصاب نداري بيشت از اين مزاحمت نشم بهتره
(24-07-2015، 10:57)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
باشه مثل اينكه امروز اغصاب نداري بيشت از اين مزاحمت نشم بهتره

من کی اعصاب داشتم؟:v نه عب نداره:/
خخخخخخخخ باشه
(24-07-2015، 11:03)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خخخخخخخخ  باشه

خوبی حالا؟
اره تو خوبي
(24-07-2015، 11:05)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره تو خوبي

ممنون چخبر؟از ما فعال تر که بودی:/
يعني چي يعني چرا يه مدت نبودم يا ....................
مدیر مدیره^_^