انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 22:53)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خودم میگم دومی ^_^ !

دومی خوشگله .-.
ولی تاحالا از این مدلی رو جلد رمانا ندیدم اخه .-.

صد در صد موافق!

(24-07-2015، 22:54)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داشم یوگی موگی فازه‎:|‎

سَلام ._.

یومی موگی چه فازیه!؟ کارتون بود این که
(24-07-2015، 22:55)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:53)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:52)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خودم میگم دومی ^_^ !

دومی خوشگله .-.

صد در صد موافق!

(24-07-2015، 22:54)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سَلام ._.

دارم خلسه گوش میدم .-.
تو گوش نمیدی‎:|‎
نقل قول: یومی موگی چه فازیه!؟ کارتون بود این که
بنش کـن بچـه پرو رُ -_-
راست میگی :|

من خودم قبلا دادم به یه نفر واسم درست کرده !

ولی میخوام تو فلش بزارم میخوام جلد و خودم درست کنم .. صبر کنید الان جلد طرف ُ میدم !
(24-07-2015، 22:57)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:55)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
من خودم میگم دومی ^_^ !

دومی خوشگله .-.

صد در صد موافق!

[ -> ]

سَلام ._.

دارم خلسه گوش میدم .-.

اره. من فقط دو تا اهنگشو دوست دارم. یکیش همین فکر و خیال هست که ویدیوش از تهرانه.

(24-07-2015، 22:57)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: یومی موگی چه فازیه!؟ کارتون بود این که
بنش کـن بچـه پرو رُ -_-

چرا؟
(24-07-2015، 22:58)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 22:57)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
من خودم میگم دومی ^_^ !

دومی خوشگله .-.

صد در صد موافق!

[ -> ]

سَلام ._.

دارم خلسه گوش میدم .-.

اره. من فقط دو تا اهنگشو دوست دارم. یکیش همین فکر و خیال هست که ویدیوش از تهرانه.

خرچنگشو با ارتا گوش دادی؟._.
ایناهاش ..

خودمم با این عکس جلد درست کردم .. !

اشتب شد ! :|

:|
ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: نوشته است:
نقل قول: نوشته است:یومی موگی چه فازیه!؟ کارتون بود این که
بنش کـن بچـه پرو رُ -_-
نقل قول: چرا؟
خیلــی احمقــه |:

(24-07-2015، 23:01)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایناهاش ..

همینو بزار خُب .-.
نقل قول:
خرچنگشو با ارتا گوش دادی؟._.

به اسم نمیشناسم!
یکم به این دختر توجه کن! داره با زبون بی زبونی میکه بهش توجه کن وگرنه محروم میشی! توجه دوست داره!

(24-07-2015، 23:01)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایناهاش ..

چی بود؟  Huh
یادم رفت اون اسم انجمنرو زیرش پاک کنم -_- .. !

نه :||