انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 0:21)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
طبق اخرین تحقیق ها من بیشترین سپاس رو دارم

بیش ترین سپاس رو شیوا داره :|  Angel
نه جنابعالی ، نه فرید ! هیچکدومتون ._.
فرید حالا جدا از این داستان های طنز دارم یه موصوغ مینویسم برای بخش روانشناسی
درسته نمیتونه خوب باشه اما بدک نیست
فقط کسی نیست کمکم کنه
مدیرهای پزشکی هم با تک تکشون دعوا دارم انگار 
(24-07-2015، 0:23)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:21)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:20)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:17)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مروا  Angel ?
بلی؟ Smile

هیچی  Angel

بوگو ددیگه

Angel
نقل قول: همیشه یه روزی میرسه که گفتگو ها پاک میشه

سپاس هات میرسه به هزار خخخخ

ببینم اون موقع جی میگی
اما سپاس هام مال خودمه
اولن بدون گفتگو هم کمه کم من 10 هزار تایی دارم.
دومن پاک بشن سپاس ها نمی پره. قبلا صابر پاک کرد اتفاقی نیوفتاد.
(24-07-2015، 0:21)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:20)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:17)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مروا  Angel ?
بلی؟ Smile

این عکس چیه گذاشتی؟ چه منظوری داره این عکس؟ Big Grin
خوشگل و *** ^___^
منم گذاشتمش
اینم عکس کامل تا جیگریشو بفهمی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/92e2810ac4b282303.jpg
(24-07-2015، 0:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جان؟! دیدی رتبه 5 شدم؟ Big Grin

فرید  Big Grin
صابر یه نقشی گرفته که اگه بگم هنگ میمونی .. منفی ترین شخصیت داستان ! ^_^
من هنوز متن رو اصلاح نکردم ولی دارمش .. میخوای برات بفرستم تو هم یه نظری بدی ؟
(24-07-2015، 0:23)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:19)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: تعین رشته کردی؟ 

کدوم دانشگاه ؟

وایییییییییی من عاشق تعین رشته ام
نه. از 5 مرداد شرو میشه تایین رشته.

دنبال جامعه شناسی یا علوم سیاسی هستم که به ترتیب میشه:
بهشتی
تهران
علامه
خوارزمی
بین الملل قزوین
فردوسی
شیراز
یزد
رشت
بابلسر

میشه بگی چرا دوست داری تایین رشته رو؟ خودت کنکور دادی؟

نه کنکور ندادم
بعضی چیزا رو سخته توصیف کردن مثل همین شاید چون برای خودم خیلی مهمه اینجوری فکر می کنم

اگه بیای بابلسر که میشیم همشهری

پس این هیجانتون مسخره است جانم!  Confused

خدا نکنه کارم به اونجا ها برسه. می خوام همین تهران بشه. شهرستان سخته.
(24-07-2015، 0:25)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: همیشه یه روزی میرسه که گفتگو ها پاک میشه

سپاس هات میرسه به هزار خخخخ

ببینم اون موقع جی میگی
اما سپاس هام مال خودمه
اولن بدون گفتگو هم کمه کم من 10 هزار تایی دارم.
دومن پاک بشن سپاس ها نمی پره. قبلا صابر پاک کرد اتفاقی نیوفتاد.
چییی
خخ مگه داریم مگه میشه
بعد چند وقت کم میشه
ببخشیدا من تو کل کل فوتبالی حدود صدتا ارسالم پرید
یعنی تا فهمیدم رفتم به صابر گفتم ارسل هامو برگردونه 
سپاس ها میره
(24-07-2015، 0:25)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:21)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
مروا  Angel ?
بلی؟ Smile

این عکس چیه گذاشتی؟ چه منظوری داره این عکس؟ Big Grin
خوشگل و *** ^___^
منم گذاشتمش
اینم عکس کامل تا جیگریشو بفهمی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/92e2810ac4b282303.jpg
و چی؟  Big Grin 

باووو من این رو تو لیست رتبه های برتر کنکور دیدم که  Tongue
(24-07-2015، 0:25)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جان؟! دیدی رتبه 5 شدم؟ Big Grin

فرید  Big Grin
صابر یه نقشی گرفته که اگه بگم هنگ میمونی .. منفی ترین شخصیت داستان ! ^_^
من هنوز متن رو اصلاح نکردم ولی دارمش .. میخوای برات بفرستم تو هم یه نظری بدی ؟

برای من بفرست اگه ...