انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: منم خوبم :| خــــــوب : ))

بلی ._.

=|

این یکی چه حسی منتقل میکنه ؟ =)))
ماچ!  vahidrk این حس رو میده!

(24-07-2015، 20:48)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من میتونم اون پایین صفحه تو انجمن تاریخ میاد

پس فقط رد تایید کن
(24-07-2015، 20:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:44)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: خوبی ؟ *.*

عالی ^_^ 

بله مرسی ._.

یِ دختره که میخنده :| 

غمگینه ؟ =|
اره. خوب!

پس خوش گذشته.

جدی؟ معلوم نی. انگار داره بعد از یک دل سیر گریه کردن دماغشو پاک میکنه

اره. حس خوبی نداره

منم خوبم :| خــــــوب : ))

بلی ._.

=|

ی دختر بنگی :|
ک خواسته ملوس باشه !

آمم :|

خودت اگه خوب داری بده ._.
(24-07-2015، 20:48)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:46)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:45)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:43)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:41)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید اینو محروم کن دلم خُنَک شه‎=)‎

تو اگه حرف نزنی نمیگن لالـی-_-

نَسوز‎:|‎

دارم میســوزم -_-

مَن که میفهمم مشکلت چیه ._.‎
چیــــه؟؟!!
(24-07-2015، 20:48)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: منم خوبم :| خــــــوب : ))

بلی ._.

=|

ماچ!  vahidrk این حس رو میده!

(24-07-2015، 20:48)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من میتونم اون پایین صفحه تو انجمن تاریخ میاد

پس فقط رد تایید کن
چشم(:
امیر مثه من شدی تو روز اول مدیریت :>
منم گیج میزدم ..
دو سه تا تاپیکو ب فنا ادم :|
عادی میشه..
سوالی داشتی از فرید بپرس ._. ..
(24-07-2015، 20:48)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:46)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میگم فاطی :|

تو فقد باید عکس دختر خُشکل بزاری ._. !

اونوقت به دل فرید میشینه :V !

خوب منو شناختی  Sleepy

تازه مقام پـا خوشکله هم فقـد مال منه >_____< .. !

یه جورایی از پا خوشکله خوشم میاد :|

مخصوصا آواتارم ._.
(24-07-2015، 20:49)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:44)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: خوبی ؟ *.*

عالی ^_^ 

بله مرسی ._.

یِ دختره که میخنده :| 

غمگینه ؟ =|
اره. خوب!

پس خوش گذشته.

جدی؟ معلوم نی. انگار داره بعد از یک دل سیر گریه کردن دماغشو پاک میکنه

اره. حس خوبی نداره

منم خوبم :| خــــــوب : ))

بلی ._.

=|

ی دختر بنگی :|
ک خواسته ملوس باشه !

آمم :|

خودت اگه خوب داری بده ._.

اواتار دخترونه ک نه :|
ولی از ی دختره خوشم میاد اگه دختر بودم اواتارای اونو میزاشتم !
(24-07-2015، 20:49)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:48)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:46)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:45)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:43)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو اگه حرف نزنی نمیگن لالـی-_-

دارم میســوزم -_-

چیــــه؟؟!!

دیگه حالا ...!
(24-07-2015، 20:49)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر مثه من شدی تو روز اول مدیریت :>
منم گیج میزدم ..
دو سه تا تاپیکو ب فنا ادم :|
عادی میشه..
سوالی داشتی از فرید بپرس ._. ..

موندم تاریخ از اول ب اخر پاکسازی کنم یا از اخر ب اول؟:|
چقــد دلــم میخواد به مدیــرامـون فوش بـدم -_-

(24-07-2015، 20:50)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 20:49)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

دارم میســوزم -_-

چیــــه؟؟!!

دیگه حالا ...!
فوشت بدم؟؟!!-_-