انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
فرید ؟ :|

من میتونم موضوع رو بزنم ؟ ._.
(24-07-2015، 1:05)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:04)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی ..

همه ۲۰۱۲ این ..

من 13 ام
دوباره بین 12 و 13 و 13 و 14 عالی بود
(24-07-2015، 1:06)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:52)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید کجاش باحاله-_-
فرید و شادی و امیر خدافظ!

سپاس!
خودتو ناراحت نکن باووووو شوخی کرد :|
(24-07-2015، 1:04)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هعی ..

همه ۲۰۱۲ این ..

من قدیمی ترم!
سلام امیررضا :|

چطوری؟
چند سالت شد تو :S
هنوز باب اسفنجی میبینی؟D:
(24-07-2015، 0:51)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:46)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هنوز نمی دونی؟! آره دیگه!

واقعا ؟ منو باش فک کردم .....  Big Grin
فرید هنوز همونی فقط بزرگتر شدی شومپت !
وگرنه قیافت همونه که قدیم بود ..

تو اولین کسی هستی که این حرفو میزنه!
(24-07-2015، 1:06)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید ؟ :|

من میتونم موضوع رو بزنم ؟ ._.

آواتارت |: 
(24-07-2015، 1:04)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:57)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
التُف -_-

فردآ باس برم کوهنوردی >_<

کی حوصله داره عاغا :|

از خدات باشه
من میمیرم تا برم و برگردم :|

یه هفته دیگم باس برم پیش دخی عموم -_-

خدا بدونه من بی گناهم!
[ -> ]
هعی ..

همه ۲۰۱۲ این ..

آره هه ..
ولی من 2013یی ها هم دوس دارم Smile
فرید باز حکومت و به دست گرفت (:
خوشم میاد از اراده این پسر