انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 1:52)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:51)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:50)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الیوت اون گربه  نیست؟

نه از اون عروسکیاس ! :|||||||||||||||||||||

خخ الان یادم افتاد اون الیور بود

الیوت .. :|

انگار فقد من اون کارتونرو دوست دارم !

نظراتشو کردن گفتگو .. هیچم درباره کارتون صحبت نمیکنن :||
فرید دیوونه -_- :|

ساعت : 3:24 دقیقه .. فلش خور شلوغ تر از همیشه ..
عجب شبیه امشب :|
فرید اهنربا خاصی داره انگار
ایشالا گمش کنه
(24-07-2015، 1:53)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فردا صب پا میشم میبینم پارمیدا مث مونگولا رو سرمه :|

- کی تو رو را داده بیای اینجا بوووق !
- زرنزن دختره ی سانسور
بقیشم فوش -_-

نمیدونم چی بگم  Big Grin 
تو شبا کی میخوابی ؟! من به 4 صبح خوابیدن عادت دارم ولی نتم داره ته میکشه  :angry2:
شرمنده خدافظ:/\
(24-07-2015، 1:52)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:50)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:47)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:45)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:35)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بکش باوووووو خودتو خالی کن !
من الان که پُرَمچ دارم میترکم .. ای لعنت بر قلب پاک که بزرگترین نقطه ضعفه آدمه >_<
میترسم این داداشی لوسم بیدار شه -_-

(24-07-2015، 1:39)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوش به حالت :|
ما خونمون 215 متره یعنی قاعدتا باید یه مقدار آزادی سر و صدا داشته باشیم ولی خونه قبلی مون که نصفه اینم نبود والا بیشتر میشد توش داد زد :|
داداش کوچولوت چن سالشه ؟ *^_^*
خونه قبلی ما فوق گنده بود .. این یکی کوچیک تره !

زیادم کوچیک نیس .. فک کنم ۸ سالشه .. نمیدونم والا !

لوس -_- .. نصف شب پا شده میگه شیرینی میخوام :|
سن برادر خودت رو نمیدونی ؟ o_o
همه ی بچه ها نصفه شب شیرینی میخوان .. بچه ای که ینجور نباشه ، بچه نیست !
منم نی نی میخوام ._.

خب اونم سن منو نمیدونه .-.

اصن حوصله بچه رو ندارم .. وروجکای قضول -_-

وروجکای عشقول ^_^
من میخوامشون ! :d

همش میگم کوروش تو که میری پسرتم با خودت ببر .. مگه گوش میده -_-
از این ور : پانته آ خانوم پسرتو بفرس خونه آراد اینا حوصلشو ندارم میگه چطور حوصله داداشتو نداری :/
(24-07-2015، 1:54)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

205 مهمون داشتیم
به نظرت عضوای قبلی ان؟
ببینید دختر گلم زینب جونیی چی کشیدههههههه ^___^ !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.pooyatv.ir/tools/images.php?f=97a4fbb73d96c73dcb4bf8660124227d.jpeg
معلومه عضو های قدیمی نیستن
(24-07-2015، 1:56)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 1:54)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

205 مهمون داشتیم
به نظرت عضوای قبلی ان؟
نه باوووو !
عضوای قبلی زیاد نمیان اینجا ..
این 205 نفر مث من و شمان فقط فرقشون اینه که عضو نشدن ^_^