انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 0:11)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودمم اون شومپتا! از سنجش دانلود کردم!  Big Grin

(24-07-2015، 0:10)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/show-pic.jpg
گوشاش یجوریه

اره! نمی دونم چرا اون جوری شده Big Grin

به گوش های خودت توهیین کن  Angry گوشای خودت یک جوری هست بچه شومپت!
وا
دارم به نبوغ خودم پی میبرم
الکی نیست میگم هیچکسی با چهره اش نمیخونه
کته کله
(24-07-2015، 0:12)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:11)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:|میخوای بگی قدیمی خخ

ای بابا :|
اومدیم یادی از گذشته کنیما  Angel 
به قول رزی من دیگه انقدره هم فسیل نیستم !
راستی ..

هی 
من که تو فرانوص شده هام
کلا تو صفحه اول بودنم خوبه :500:
باز همه محو افق شدن که :|
نقل قول: وا
دارم به نبوغ خودم پی میبرم
الکی نیست میگم هیچکسی با چهره اش نمیخونه
کته کله
توقع داشتی شبیه این باشم ؟ :  4
(24-07-2015، 0:14)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:13)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:10)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشاش یجوریه

شبیه گوشای خرگوشه  Angel

الان خوبه یا بده گوش خرگوش؟ Big Grin

(24-07-2015، 0:13)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کیا امسال کنکور داشتن؟

من! من!

حرفی ندارم Angel
فرید خیلی فرق کردیااا
شادی نوشتی؟

(24-07-2015، 0:16)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید خیلی فرق کردیااا

اره ولی توجه کن این عکسه از اون عکساس که هرکی توش یک شکلیه! برو عکس بچه های دیگه ی کنکور رو ببین!
(24-07-2015، 0:14)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هی 
من که تو فرانوص شده هام

امیررضا :|
یه داستان جدید قراره بنویسم و نوشتم .. فقط اصلاخاتش مونده  Angel
با ایمان و فرید بحثش رو کردیم .. خواستم بگم تو هم هستی ! همین ._.
کته کله یعنی چی؟
من شومپت تو مخم رفت ولی این نه
(24-07-2015، 0:14)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 0:13)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
گوشاش یجوریه

شبیه گوشای خرگوشه  Angel

الان خوبه یا بده گوش خرگوش؟ Big Grin

(24-07-2015، 0:13)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کیا امسال کنکور داشتن؟

من! من!

تعین رشته کردی؟

کدوم دانشگاه ؟

وایییییییییی من عاشق تعین رشته ام