انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 15:25)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید تو وقتی اینارو میخونی بعد هنگ نمیکنی احیانا؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-۲۰۱۵۰۷۲۳-۱۷۰۵۵۸-3.jpg

قـرار بـود مـنُ آدمـ کُـنـی :>
(25-07-2015، 15:24)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:21)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:19)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:18)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:16)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داشتم مولانا میخوندم آخه |: ..

من یه پا شاعرم واسه خودم |:

کجای کاری؟ .__. (:

من خیلی دوست دارم تو زندگیه منی.. :|
واییییییییی |:

من دارم از عشقت میمیرم ||:
جووون قربونت برم.. :v
خیلی دلم میخواد آدمت کنم |:
خیلیا خواستن نتونستن.. :v

بگو دوسم داری قول میدم ادم شم.. : |
(25-07-2015، 15:25)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب شومپت من از اینا شروع نکردم که! من سال ها خوندم و شنیدم و دیدم که رسیدم به اینا!
(25-07-2015، 15:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:24)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فـریـد ایـن آواتـارتُ عـوض کُـن |:

احـسـاس مـیـکُـنـمـ دارمـ بـا مـرد 50 سـالـه ح مـیـزنـمـ |:

همینه که هست! من همینم که هستم! حالا چه تو مثله دوست دختر سابقم بهم بگی پیرمرد چه بگی کودک!

بدرود من برم کار دارم

خدانگهدار همگی

الان قـهـر کـردی :229:
(25-07-2015، 15:27)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:24)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:21)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:19)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:18)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خیلی دوست دارم تو زندگیه منی.. :|
واییییییییی |:

اول سعی کن آدم شی بعد بت میگم |:
چه قشنگ نخ میدن .-.!
(25-07-2015، 15:28)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:24)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فـریـد ایـن آواتـارتُ عـوض کُـن |:

احـسـاس مـیـکُـنـمـ دارمـ بـا مـرد 50 سـالـه ح مـیـزنـمـ |:

همینه که هست! من همینم که هستم! حالا چه تو مثله دوست دختر سابقم بهم بگی پیرمرد چه بگی کودک!

بدرود من برم کار دارم

خدانگهدار همگی

الان قـهـر کـردی  :229:

نه باووو دختر! اینو گفتم که بعدن تکرار نکنی (طبق تجربه ی قبلی به هرکی با ملایمت گفتم باز بعدن تکرار کرده!)

باید برم سر کلاس

بدرود
(25-07-2015، 15:29)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چه قشنگ نخ میدن .-.!

تـو مُـنـحـرفـی -_-
(25-07-2015، 15:26)✘sArA✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

قـرار بـود مـنُ آدمـ کُـنـی :>
الان باید خونه رو جارو بکشم >_<
(25-07-2015، 15:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خب شومپت من از اینا شروع نکردم که! من سال ها خوندم و شنیدم و دیدم که رسیدم به اینا!
پروفسور فرید|:

فعلا من میرم خدافظ.
(25-07-2015، 15:28)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 15:27)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
واییییییییی |:

اول سعی کن آدم شی بعد بت میگم |:
اول بگو.. : (