انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-07-2015، 14:34)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آخه تو واسه من باد صبایی..

فوتت کنم جهتت عوض شده

-___________-

من گفتم کاری بانت ندارم

پسمف نزن

برو فرفرتو فوت کن

جوجه
بعدشم مجید افسرده هیچ اشکالی نداره
بی فرهنگا مسخره میکنن
(24-07-2015، 14:35)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:33)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:32)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:30)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو هنو باید پستونک بمکی 899 بعدم مگه من محتاج جواب تو ام چ بهتر.هرررررررررری

داداش ول كن بي خي

بای دیجی

اااا
اسمت چجی بود
افسرده مفسرده
اها مجید
بای دیجی مجید

ااااا حسش بهم ریخ چ نام کاربری گذاشتی تو اخع

باي اجي

چرا بای

اها داری میری دکتر خوش بگذره

لببین این جوجه عرفانم ببر

ب اون روانشناسه معرفی کن

گناه داره سیماش قاطی کرده

بای
(24-07-2015، 14:35)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:34)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

فوتت کنم جهتت عوض شده

-___________-

من گفتم کاری بانت ندارم

پسمف نزن

برو فرفرتو فوت کن

جوجه
میبینم کار نداری.عین سمجا چسبیدی ب من.چ اسکلایی پیدا میشنا!
من نميرم هستم من و عرفان مشكلي نداريم ما دوتا گلاي انجمنيم....جوووووووووووووووووووون Big Grin Big Grin
(24-07-2015، 14:37)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:35)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

فوتت کنم جهتت عوض شده

-___________-

من گفتم کاری بانت ندارم

پسمف نزن

برو فرفرتو فوت کن

جوجه
میبینم کار نداری.عین سمجا چسبیدی ب من.چ اسکلایی پیدا میشنا!

ای بابا من هر چی میگم تو داری نظر میدی

اونوخ می گی من س م جم

برو

(24-07-2015، 14:38)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من نميرم هستم من و عرفان مشكلي نداريم ما دوتا گلاي انجمنيم....جوووووووووووووووووووون Big Grin  Big Grin

اون پستتم

بستن

بعدشم خیلی خوش خیالی
نه اصلا سمج نیستی راحت باش..
.
.
فقط یخته کنه ای

خدا?ااااااا من دارم تاوان کدوم گناهمو پس میدم؟؟
.
.
.
.
.
.
.
آهان اون گناه؟

حله!!رديفه !!!

ببخشيد مزاحم شدم اونو يادم نبود گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 55))))))))

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

يکي از فانتزيام اينه که زنگ بزنم به خودم، بعد بگم الو؟
بعد خودم بگم قربون الو گفتنت برم من
بعدم خودم خجالت بکشم قطع کنم تلفنو
چن دفه هم امتحان کردم ولي لامصب همش اشغال بود! نگرانم!
نميدونم دارم با کي حرف ميزنم
هع باشه امروز همه داغونن

كدوم بستمو
اممممممممممممممممم

بای برم کار دارم

فردا کلاس دارم
هیچ غلطی نکردم
بایییییی همگی

راستی بعضیا زر مفتتو نشنیده می گیر

کنه و س م جو اینا هم جدو ابادتن

باییییییییییییییییییییییی