انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 1:25)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام.
سلام -__-
(25-07-2015، 1:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:24)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببینم چن تا بیکار هستن... 

empire of the sun رو میشناسی؟ برو اهنگ we are pepole رو گوش بده! خیلی خوبه! خیلی خوب. پاپ راک هست.

نه معروف نی زیاد
اوکی الان دانلود میکنم
(25-07-2015، 1:25)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما دو تا میشه برید پ.خ حرفاتون رو بزنید؟

(25-07-2015، 1:21)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:18)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم اینستا ندارم
خلاص

وایی من همه رو تا اینجا خوندم از فضو** ^___^

Huh چی؟

دیوانه Big Grin
خووب حوصلم سر رفته حوصله موضوع گذاشتنم ندارم
الان تو دو کار مهم نداشتی؟؟.-.

نیاز به تنفس دارم گاهی!
جدا؟؟؟

تنفس منصوعی بده ب داشم.. :v
(25-07-2015، 1:26)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حجم عظیمی از بیکاران. ...
فرید لد زپلین گوش دادی ؟
لد زپلین؟ نه راستش. با دوست ها باشم ولی امکان داره گوش بده. خودم تنهایی نه!
Ac Dc ولی دوست دارم. به سبک اینا خیلی نزدیک هست. pink floid هم همچنین
(25-07-2015، 1:26)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:25)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام.
سلام -__-

چیه چیزی شده ؟
(25-07-2015، 1:27)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:26)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:24)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببینم چن تا بیکار هستن... 

empire of the sun رو میشناسی؟ برو اهنگ we are pepole رو گوش بده! خیلی خوبه! خیلی خوب. پاپ راک هست.

نه معروف نی زیاد
اوکی الان دانلود میکنم

اینا جدیدن آخه. تازه چند ساله شروع کردن و با همین آهنگ معروف شدن تاجایی که می دونم. خیلی خوبه حتما گوش کن
(25-07-2015، 1:27)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:25)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:23)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما دو تا میشه برید پ.خ حرفاتون رو بزنید؟

(25-07-2015، 1:21)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:20)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Huh چی؟

دیوانه Big Grin
خووب حوصلم سر رفته حوصله موضوع گذاشتنم ندارم
الان تو دو کار مهم نداشتی؟؟.-.

نیاز به تنفس دارم گاهی!
جدا؟؟؟

تنفس منصوعی بده ب داشم.. :v
هاااان؟
.-.
نمیخوام تو بده
هییییی|:
(25-07-2015، 1:28)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:26)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حجم عظیمی از بیکاران. ...
فرید لد زپلین گوش دادی ؟
لد زپلین؟ نه راستش. با دوست ها باشم ولی امکان داره گوش بده. خودم تنهایی نه!
Ac Dc ولی دوست دارم. به سبک اینا خیلی نزدیک هست. pink floid هم همچنین

سپهر خلسرو میشناسی..؟!:||
(25-07-2015، 1:28)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:26)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام.
سلام -__-

چیه چیزی شده ؟
.-.
اره