انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من زندم :|
(24-07-2015، 23:37)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:34)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شاید دلار دوباره ۸۰۰تومان شود٬بنزین ۱۰۰ تومان ٬
شاید .........
اما من دوبار۲۴ ساله نخواهم شد
توافقتون مبارک
مردی که دیروز سانتریفیوژ اضافه می‌کرد، یک قهرمان هسته‌ای بود...
مردی هم که امروز سانتریفیوژها را برچید، یک قهرمان هسته‌ای است...
اما «قهرمان واقعی» من هستم
که هزینه هر دو قهرمان دیروز و امروز را با
جوانی ام
پرداخت می‌کنم
امضاء : جوان ايرانے

24 سالته..؟!:/یا خدا..تو کارو زندگی نداری..؟
ما 17 16 سالمونه میایم تو دیه واس چی میای..؟!:||

منظورش یک چیز دیگست! چه ربطی داره اخه؟
سـلامـ ^_^
غزل رف..؟!:||
(24-07-2015، 23:36)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:35)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاغا من سلآم کردم حداقل یِـ سپآس میدادید -_-

چ عصبی.. :/
چرآ همه اینو به من میگن >_<

من کجام عصبیه ؟
(24-07-2015، 23:37)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:34)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

شاید .........
توافقتون مبارک
جوانی ام
پرداخت می‌کنم

من 17 سال دارم. -.
دیدی فرید؟ 
(24-07-2015، 23:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:37)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

شاید .........
توافقتون مبارک
جوانی ام
پرداخت می‌کنم

منظورش یک چیز دیگست! چه ربطی داره اخه؟
منظورشو فمیدم.. :||
(24-07-2015، 23:29)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:27)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/c2f186350f8da035-shortscover2-xxxlarge-0.jpg
این پاش خوبه! کمرش هم لاغره! باسنش هم که بزرگ نی (ینی خوبه). از اینجا چهرشم خوب به نظر میاد = یک چیز خوب!

کجاش خوبه سینه نداره که |: 

وا! شومپت من اصن به این چیزا فکر نمی کنم!

شعار من در مورد ظاهر یک دختر:
لبخند + لب + پا

(24-07-2015، 23:32)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه ها سیگار با دود رنگی وجود خارجیم داره تو تهران یا فقط تو رویای منه؟ 

اره هست. صورتیش بیشتره
(24-07-2015، 23:39)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:36)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 23:35)~вєѕт gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاغا من سلآم کردم حداقل یِـ سپآس میدادید -_-

چ عصبی.. :/
چرآ همه اینو به من میگن >_<

من کجام عصبیه ؟

بیا بزن.. :|||