انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
آقــایـون , خــانـومـا !
پــاشـیـد ؛ پــاشــیـد , مــیـخـام یـه حــرف مــهـم بـــهـتـون بــزنـــم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بـشـیـنـیـد , بـشـیـنـیـد ! یـادم رفـت چـی مـیـخـاسـتـم بـگـم ^_^
کصافطم خودتونید گفتگوی آزاد ((نسخه 248)) 54)))))))
(24-07-2015، 14:26)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:24)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:22)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
افسرده=مامانمبم افتخار کنه راضی ترم تو برو ب دکترت افتخار کن که داره گل لگد می کنه^_^

عرفان=درد مرض کوفت هناق

من هی جواب تورو نمیدم هی خودتو ب اون راه میزنی اه اخه مگه من با توام هی خودتو////////می کنی

(24-07-2015، 14:19)dentist maedeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام من تازه عضو شدم

افرین افرین

نميدونم حرفي براي گفتن ندارم همين
ااااااااا

همین کارو کردی افسرده شدی

حرف نداری بزن نزن

چرا چرت می گی

انوقت گرفته افسرده شده

با افتخار ب عهمه عههم می گه افسردم

واااااا0______0

(24-07-2015، 14:25)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:22)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
افسرده=مامانمبم افتخار کنه راضی ترم تو برو ب دکترت افتخار کن که داره گل لگد می کنه^_^

عرفان=درد مرض کوفت هناق

من هی جواب تورو نمیدم هی خودتو ب اون راه میزنی اه اخه مگه من با توام هی خودتو////////می کنی

(24-07-2015، 14:19)dentist maedeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام من تازه عضو شدم

افرین افرین
ببین هرچی بهت نگفتم پررو شدی...من هرکاری دلم بخواد میکنم.افتاد؟

پس هر ...........دلت خواس بکن

منم دیگه جوابتو نمیدم

چون در اون حد نمی بینمت

بچه هنو دهنت بو شیر میده

چي ميگي گفتي برو به دكترت افتخار كن گفتم حرفي ندارم يني دارم افتخار ميكنم Big Grin
(24-07-2015، 14:29)♥♪goOoOd Girl♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:25)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:24)♥♪goOoOd Girl♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:23)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام من تازه عضو شدم

سلام عزيزم

افسرده چه مهربون شدي..
معمولا افسرده ها اعصابشون ضعيفه..

اي بابا من غلط كردم اسممو گذاشتم افسرده مجيدم Huh  Huh  Huh  Huh  Huh  Huh  Huh

تكرار نشه.. Angry

تو خودتو. کنترل کن عزیزم

حالا ی بچگی کرد تو ببخشش

بخشش
از بزرگانه گلییییییی^_^
تو هنو باید پستونک بمکی 899 بعدم مگه من محتاج جواب تو ام چ بهتر.هرررررررررری
(24-07-2015، 14:25)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:24)♥♪goOoOd Girl♥♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:23)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سلام من تازه عضو شدم

سلام عزيزم

افسرده چه مهربون شدي..
معمولا افسرده ها اعصابشون ضعيفه..

اي بابا من غلط كردم اسممو گذاشتم افسرده مجيدم Huh  Huh  Huh  Huh  Huh  Huh  Huh

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s2.img7.ir/r9Y02.jpg
iin?
(24-07-2015، 14:29)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:26)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:24)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

عرفان=درد مرض کوفت هناق

[ -> ]
سلام من تازه عضو شدم

افرین افرین

نميدونم حرفي براي گفتن ندارم همين
ااااااااا

همین کارو کردی افسرده شدی

حرف نداری بزن نزن

چرا چرت می گی

انوقت گرفته افسرده شده

با افتخار ب عهمه عههم می گه افسردم

واااااا0______0

(24-07-2015، 14:25)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

عرفان=درد مرض کوفت هناق

[ -> ]
سلام من تازه عضو شدم

افرین افرین
ببین هرچی بهت نگفتم پررو شدی...من هرکاری دلم بخواد میکنم.افتاد؟

پس هر ...........دلت خواس بکن

منم دیگه جوابتو نمیدم

چون در اون حد نمی بینمت

بچه هنو دهنت بو شیر میده

چي ميگي گفتي برو  به دكترت افتخار كن گفتم حرفي ندارم يني دارم افتخار ميكنم Big Grin

اوریل
پ تو برو افتخارتو کن

این جوجه عرفانم با خودت ببر

قول مید ه شیطونی نکنه

خخخخخخخخخخ^_^

(24-07-2015، 14:30)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خدا از ته دلت بشنوه

هررررررررررررررررررری
(24-07-2015، 14:30)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

داداش ول كن بي خي
(24-07-2015، 14:32)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

داداش ول كن بي خي

بای دیجی

اااا
اسمت چجی بود
افسرده مفسرده
اها مجید
بای دیجی مجید

ااااا حسش بهم ریخ چ نام کاربری گذاشتی تو اخع
آخه تو واسه من باد صبایی..

فوتت کنم جهتت عوض شده
(24-07-2015، 14:33)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-07-2015، 14:32)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

داداش ول كن بي خي

بای دیجی

اااا
اسمت چجی بود
افسرده مفسرده
اها مجید
بای دیجی مجید

ااااا حسش بهم ریخ چ نام کاربری گذاشتی تو اخع

باي اجي