انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ببین قشنگ سیبیلات معلومه :|
(25-07-2015، 1:44)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:43)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:41)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:40)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:37)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخدا سرعتم پایین بود نتونستم جوابتو بدم . Angel
هرکاری بگی انجام میدم که از دلت در بیاد .
نوموخوام(تو دلم مونده بود اینو بگم)
اقا  اقا(با لحن ارسطو)از اون شکلک استفاده کمتر کن Sleepy
جدا ولی؟؟^___^
باشه .
باشه .
آره .
ذوق مرگ شدم^___^

من مرگ مر شدم .

الی منم فالوت میکنم !
صبر کن بعضی از عکسامو باید پاک کنم ...  Angel
خخخ
نوا تو هم اینساتو بگوو
(25-07-2015، 1:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:38)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید آدم آرومی ای و تو خودتی

از رو آهنگ ها فهمیدی؟  Big Grin

اره دیگه. زندگی و شخصیتم می طلبه که تلاش کنم همه چیز اسلو و لایت باشه...

دقیقا
من بر خلاف تو تند و تیزم و شر Smile
یا صدم یا صفر =]
8%شارژ دارم.. :|
خیر سرم فردا کلاس دارم

من برم
الان ساعت چهاره>_____<
(25-07-2015، 1:45)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:44)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:43)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:41)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:40)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جدا ولی؟؟^___^
باشه .
باشه .
آره .
ذوق مرگ شدم^___^

من مرگ مر شدم .

الی منم فالوت میکنم !
خخخ
نوا تو هم اینساتو بگوو

بــاید بعضی از عکسامو پاک کنم صبر کنید تا صبح الانم خوابم میاد حال ندارم یه جوریم .
توم عکسامو که دیدی Angel
(25-07-2015، 1:46)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:43)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:38)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید آدم آرومی ای و تو خودتی

از رو آهنگ ها فهمیدی؟  Big Grin

اره دیگه. زندگی و شخصیتم می طلبه که تلاش کنم همه چیز اسلو و لایت باشه...

دقیقا
من بر خلاف تو تند و تیزم و شر Smile
یا صدم یا صفر =]
اقا گذاشتم تو علامت خورده هام اون اهنگا که گفتی رو. بعدن حتما می گوشم

بدرود. من برم 
آدرس تاپیک عکس از خودتانو بدید خیلی وقته عکس نزاشتم
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
(25-07-2015، 1:37)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخدا سرعتم پایین بود نتونستم جوابتو بدم . Angel
هرکاری بگی انجام میدم که از دلت در بیاد .
جدا ولی؟؟^___^
باشه .
باشه .
آره .
ذوق مرگ شدم^___^

من مرگ مر شدم .

الی منم فالوت میکنم !

باش میسی
(25-07-2015، 1:47)ƝAƲA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 1:45)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
باشه .
باشه .
آره .
ذوق مرگ شدم^___^

من مرگ مر شدم .

الی منم فالوت میکنم !
خخخ
نوا تو هم اینساتو بگوو

بــاید بعضی از عکسامو پاک کنم صبر کنید تا صبح الانم خوابم میاد حال ندارم یه جوریم .
توم عکسامو که دیدی  Angel
اره خوب ولی تو فالوور نمیخوای؟؟
+ من با اینستا یکی فاو میکنم
چخان نشه اینستا نداشتنم Sad