انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد ((نسخه 248))
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-07-2015، 0:39)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: باش.. :||
ی بار میخواس منو برنه...گنده بک بود..جعفریو میشناسی همون بچه بازه.. ^_^

ازون ادمای چی بودا میومد هی دس ب چیز من میزد.. :||
جعفری؟ شوخی نکن! من چند بار دیدم یک کار های عجیب میکنه و به بچه ها یک چیزای عجیب میگه ها!
عوضی!!!
هییی چ خوب ما ی هم مدرسه ای داریم.. ^_^

اره من خوشم نمیومد میگف من امتحانو میگیرم منم گفتم بیا بگیر..اومد گرف..تا دوروز دمر نمیخوابیدم..
الان فرید میزنه محرومم میکنه ._. !
(25-07-2015، 0:41)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:39)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:37)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:36)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:33)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:hje: من 5 ساله اینجام پسر! من تو رو پیدا کردم.
از بچه های چهارم ریاضی اینجا هستن ولی فکر نکنم بشناسی

اتفاقا خوراکم بچه های ریاضی منو دوس داشتن میبردن تو کلاسشون بام سلفی میگرفتن.. :||

(25-07-2015، 0:35)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فرید ُ میگی ؟ :|

ن عمتو میگم.. :||

عمم که پسرنی .. :V !

غزل..؟!:||

جون غزل ؟ :|

دوسم داری..؟!:|||
حالا فرق مدرسه دخترونه و پسرونه رو واضح میفهمم
مام ادمیم ها چندتا شاخ فلشخور جمع شدن دورهم مارو ادم حساب نمیکنن
(25-07-2015، 0:42)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بذار...فقط بذار!
(25-07-2015، 0:42)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:41)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:39)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:37)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-07-2015، 0:36)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اتفاقا خوراکم بچه های ریاضی منو دوس داشتن میبردن تو کلاسشون بام سلفی میگرفتن.. :||

ن عمتو میگم.. :||

عمم که پسرنی .. :V !

غزل..؟!:||

جون غزل ؟ :|

دوسم داری..؟!:|||

آره ._. .. ولی تو دوسم نداری ._. ): !
(25-07-2015، 0:42)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ن من نمیزارم فرید داشی این زیره پرچمه منه.. :||
(25-07-2015، 0:43)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این حرف ها چیه!؟

(25-07-2015، 0:42)چمان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا فرق مدرسه دخترونه و پسرونه رو واضح میفهمم

حالا خیلی مونده!
(25-07-2015، 0:43)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چـرا جـو مـیـدی |: